Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 2 Nisan 2018

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 2 Nisan 2018

Aşk
Güzel bir astral konfigürasyon, bugün çiftin ilişkisini destekleyecektir. İki kişi için özellikle iyi bir gün olacak. En uygun koşullarda sizin için önemli olanı elde edersiniz. Medeni durumunuzu şekillendirme ve pekiştirme fırsatını kaçırmayın. Bekar, günün havası flörtler, kısa toplantılar, geçici ilişkiler olacaktır. Ciddiye almamaları koşuluyla herkes mutluluğu bulacak.

Aşık büyük bir mutluluk günü sizi bekliyor. Güneş, Jüpiter ve Satürn’ün güçlü bir korumaya sahip olması size çok mutlu bir gün yaşatacaktır. Bu en önemli şey olacak, ama hepsi değil. Aslında, iki kolay canlı yıldız, Mars ve Pluto, tartışmaları kırabilir. Durumu ağırlaştırmamaya çalış.kova burcu günlük burç yorumu 2 nisan 2018

Para
Günün gezegensel akınları, her türlü hırsız, hırsız ve vandalları harekete geçirecektir. Evinizi, arabanızı, ikinci evinizi ve bilgisayarınızı korumak için gerekli tüm önlemleri alın.

Şans işareti altında gün. Anlamlı nakit akışı veya herhangi bir prim imkansız olmayacaktır. Günün şanslı numaranızı kontrol edin. İşletmeniz mücevherlerle ilgili ise, bir hırsızlık veya aldatmaca için dikkat edin.

Sağlık
Neptün tuhaflıklarını yaratacak ve moraliniz bir darbe alacak! Emin olun, çok fazla olmayacak ve dikkatinizi yumruk etkilemeyecektir. Yöntem, güven ve felsefe ile yönetmek için sadece birkaç küçük can sıkma. Bu iyi, çünkü Venüs’e teşekkür etmeyeceksin.

Kampınızdaki Güneş ile, hem kusursuz bir fiziki hem de mükemmel bir joie de vivre zevkle mutlu olacaksınız. Bazıları için sadece küçük rahatsızlık: Bu uykusuzluğa yol açabilecek enerji fazlasının yönetilmesinde zorluk.

İş
Uzun vadeli profesyonel projelerinizin gelişimi için bir dönüm noktası gireceksiniz. Tekerleğe ne kadar çok itirseniz, kariyeriniz o kadar iyi olur ve daha olumlu değişiklikler yaparsınız. Şimdilik, fikirlerinizi değerinize koyarak ve onlara istikrar ve süre temeli vererek kazanılan faydaların birleştirilmesinden yararlanacaksınız.

Profesyonel hayatın yeterince uyarıcı olacak. Coşkuyla çalışacaksın. Birçok gönüllü gezegen tarafından desteklenen projelerinizi daha iyi ilerletebilir, önemli sözleşmeler yapabilir, konumunuzu ve seçeneklerinizi gelecekteki gelecekte belirtebilirsiniz.

Aile
Kalıtım meseleleri, aile içindeki çatışmaları tetikleyebilir, çünkü bazıları, sağdan daha fazla noktaya, tasarrufsuz olma izlenimine sahip olacaklardır. Bu sorunu hemen çözün; zaman kaybetmeyin: herhangi bir gecikme zararlı olacaktır.

Ailenizle mükemmel ilişkiler. Kritik ruhunuzu susturacaksınız ve akrabanızın bazılarının saldırganlığını nasıl bertaraf edeceğinizi bileceksiniz. Kolay olacak, ancak çabalarınızı ikiye katlayacaksınız ve sonuçlar heyecan verici olacak.

Sosyal Yaşam
Entelektüel faaliyetlerden çok etkileneceksiniz. İdeal olan, örneğin işinizde size hizmet edecek bir eğitim kursu (bilgisayar, iş yönetimi, iletişim) gerçekleştirerek işi zevkle birleştirmektir.

Merkür ve Venüs’ün duygusal yaşam sektörünü etkilemesiyle, arkadaşlık sizin için önemli olacaktır. Bazılarınız onlara olanlara şaşıracaksınız bile.