Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 24 Şubat 2018

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 24 Şubat 2018

Senin için çok önemli olan insanlarla konuşurken Kova sezginizi işe koyun.

Gününüzün hiçbir şeye zarar vermesine izin vermeyin. Negatif kişiler tarafından yaklaşılırsa şikayet ve rahatsızlıklarınızın mutluluğunuza zarar vermesine izin vermeyin.kova burcu günlük burç yorumu 24 şubat 2018

Onlara elbette yardımcı olun, ancak sorunlarına duygusal olarak katılmadan. Elinizden geldiğince, şu anda Ay’ın enerjisini alan hava tabelanızla daha fazla hareket edeceksiniz.

Aşk
Her şeyi düzene sokmak için önünüzde bir hafta var.

Yani, o kişiyle konuşmak, durumları tanımlamak, neyin yanlış anlaşılmış olabileceğini açıklığa kavuşturun ve Mart ayının kapılarının hemen üstünde ne olduğunu göreceksiniz, aşk gerçekliği eskisinden de iyidir.

Sağlık
Şu anda böbrek hastalıklarında olumlu bir gelişme oranı var.

Böbreklerinizi temizlemenize ve temizlemenize yardımcı olacak daha fazla sıvı, özellikle su ve doğal meyve suları içmeniz önerilir.

İş
Bazı faaliyetlerin daha fazla konsantrasyon gerektirdiğini ve makineyi mekanik olarak başlatmaya başlarsan, hata yapabilir ve iş detaylarını ihmal edebilirsiniz.

Para ve Şans
Bugün, katılımcı işletmelerde ekonominizi artırmak için finansman bilen ve doğru yerlere gitmenize yardımcı olabilecek diğer insanlarla kaynaklara sahipsiniz.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.