Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 27 Mayıs 2019

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 27 Mayıs 2019

Bu hafta sonu boyunca, samimi aile çevrenizin dışındaki etkilere maruz kalırsınız. Gizliliğinizi korumak için somut adımlar atın ve dedikoduya, dedikoduya ve vasat insanlara dikkat ederek kendinizin hata yapmasına izin vermeyin.

Aşk hayatında yeni bir aşamaya başlayacaksın, yolda bir romantizm bile olabilir. İşinde sana yeni bir şey teklif ediyorlar. Fırsatları boşa harcamayın, Kova.kova burcu günlük burç yorumu 27 mayıs 2019

Aşk
Gezegensel dalga bu Pazartesi çok güzel çünkü duygusal ilişkileriniz bir çözüm ve duygusal düzenleme aşamasında. Devamsız bir aşkı kurtarabilir ve aynı zamanda yeni ve heyecan verici bir balayı düşünmeye gidebilirsiniz. Gündeminizi, bütçenizi kontrol edin ve sevgiyi güçlendiren yoğun toplantılara öncelik verin.

Sağlık
Doğa ile temas size enerji vermenize ve kaybetmiş olabileceğiniz sağlığı geri kazanmanıza yardımcı olacaktır. Bu açıdan olumlu bir Pazartesi. Güneşin ve saf havanın olduğu bir yere giderek olumlu bir şekilde zevk almak için yararlanın.

İş
Bugün çoğu için iş günü izinli, ancak işinizdeyseniz harika bir gün geçireceksiniz çünkü bu hafta sonu işinizde uyum ortamı yaratmaya katkıda bulunan Uranüs cetvelinizin çok elverişli bir konumu var.

Para ve Şans
Uzaktaki arkadaşları ziyaret etmeyi planlamak için iyi bir zaman. Bu gece, parayla yakından ilgili sosyal çıkarlarda belirgin bir aksan var. Önemli birinden bir ziyaret, Haziran ayında size iyi hizmet edecektir.

By Mary Emma

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.