Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 27 Nisan 2018

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 27 Nisan 2018

Siz, Kova, devrimci, yaratıcı ve son derece sezgisel olmayı öğrenin. Ay, ilk aşamada (yeni ay), bu aşamada neşe ve hüzün arasındaki farkı belirleyecek olan, bu cuma doğru karar verdiğiniz ve belirlediğiniz şey.

Duygusal manzaran çok iyi aydınlatılmış ve eğer sevgilin sana benzeyen bir işaretse, ilişkinizi kristalize etmek için tüm şartlar var. Yeni bir durumun ortasında iseniz, yüz yüze gelmenin çözümün ne olduğunu anladığını unutmayın. O kişi seni çok seviyor, ama eğer onu boğarsan, senden bıkacak.kova burcu günlük burç yorumu 27 nisan 2018

Aşk
Planladığınız bir şey, duygusal yaşamınızda gerçekleşir ve e-postanızdaki bir mesajdan, telefonunuzu olumlu bir şekilde değiştirebilecek ve sizi çok mutlu edebilecek biri ile beklenmedik bir karşılaşma da dahil olmak üzere, bir telefon görüşmesine olabilir. Şeyler, işaretin gibi, sıra dışı ve tahmin edilemez tonda akar.

Sağlık
İç sesiniz, kendinize iyi bakmanın en iyi yolunu size söyleyecek. İradenizi güçlendirin çünkü alkolik zayıflıkları olan ve uyuşturucuya eğilimi olan kişilerin kolay kurbanı olabilirsiniz. “Hayır” derseniz, sağlığınız ve aklınız güçlendirilecektir. İzin vermezseniz, sizi zorlayabilecekleri hiçbir şey yoktur.

İş
İş yerinizi çeşitlendirin. İşinde sıkıldığınızı hissederseniz, hayatınıza müzik katın. İş yerinizde var olabilecek olumsuz etkilere karşı koymak için küçük bir sevinç zarar vermez. Mümkün olduğu kadarıyla, bu iyi mizahı şirketinize getirin, çünkü yaptığınız bu mutlu tonla, her şeyiniz gelişecek, Aquarian.

Para ve Şanslar
Yeni ay meydana geldiğinde, bugünkü gibi, her şeyin başladığı ve her şeyin evrildiği Ay’ın evresidir. Bu, finansal planlarınızı ileriye götürmek ve yatırımlarınızı orijinal ve yetenekli Aquarius’un en iyi stili ile çalışmaya koymak için iyi bir gün.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.