Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 28 Nisan 2018

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 28 Nisan 2018

Başarınız, mevcut ilişkinizdeki ve ortaya çıkan bir aşktaki başarınıza bağlı olacaktır. Bir rüya sizi servetin yoluna sokar, o önsezi takip edin ve sezgisel yeteneğini tesadüfen işe koy.

Uzlaşmanın tonuyla titriyorsunuz, bu yüzden telefonu almak, tartıştığınız kişiyi arayarak ve mümkün olan en kısa zamanda barış yapmak için bu iyi gezegen etkisinden yararlanın. Sahte gururun seni sevgiden ayırmasına izin verme, seninle ya da öfkenle gitme.kova burcu günlük burç yorumu 28 nisan 2018

Aşk
Aşk, bu anlarda sürprizlerle dolu bir kutu ve daha az bekleyişin ortaya çıktığı ve büyüdüğü yerdir. Bir partneriniz varsa, keyfini çıkarın, tüm geçmişiniz mutlu bir şekilde çözülür. Eğer bekarsan, fethine git. Ancak, Satürn ve Pluto retrograd ve bazı şeyler beklendiği gibi gitmiyor.

Sağlık
Uykusuzluk hastalığı? Uyku ile ilgili zorluklar yaşıyorsanız, uyku haplarına gitmenize gerek kalmaması için önlemleri alın ve alın, bu, herhangi bir sorunu önemli ölçüde düzeltebileceğiniz bir döngüdür.

İş
Yoğun bir çalışma haftasına başlıyorsunuz ve sizi bekleyen bir sürü iş bulmayı bekliyorsunuz. Kendinizi çok fazla sabırla doldurun ve zamanınız içinde herşeyi yapın, böylece kapınızın önünde olan bu ay Mayıs ayında kendinizi boğmamak için.

Para ve Şanslar
Birkaç gün içinde, iyi bir gelecekteki ekonomik kalkınmanın getireceği kar ve imkanların ortaya çıkması için ekstra paraya ihtiyacınız olacaktır. “Yarın için” hiçbir şey bırakmayın.