Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 29 Mayıs 2019

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 29 Mayıs 2019

Yarının dolunayının etkisiyle, biraz huzursuz bir tondasın. Aşkla ilgili sorularda, yeni bir şey, belki de ilk başta bir şey gibi görünen ve daha sonra başka bir şey olduğu ortaya çıkan yeni bir ilişki keşfetmek gibi hissedeceksiniz.

Bu döngüde, belgeleri ve yasal belgeleri imzalarken çok dikkatli olmalısınız çünkü çoğu zaman gizli tuzaklar vardır ve iyi okumazsanız veya avukatlar ve noterler ile yeterince öneride bulunmazsanız para kaybedebilirsiniz. Öte yandan, çevre olumludur ve içsel varlığınızda istikrarlı hissedeceksiniz.kova burcu günlük burç yorumu 29 mayıs 2019

Aşk
Zihninizde üzüntü veya kedere neden olan fikirlerden kurtulmak için güçlü olmanız gereken zamanlar vardır. Hüzünlü bir hafıza gözlerinizi bulanıklaştırırsa, bugünlerde onu yaşamaya çalışın, kabul edin ve aklınıza geçmiş bir görüntü olarak koyun. Derin bir nefes alın ve ilerlemeye devam edin.

Sağlık
Etrafınızdaki gergin durumların zihinsel alanınızı işgal etmesine izin verirseniz, onları sisteminizi parçalara ayırmaya ve organik bozukluklara neden olmaya davet edeceksiniz. Ayrıntılar ve çok az ilgili konular hakkında endişelenmeyin ve sağlığınızı daha fazla izleyin.

İş
Çalışmanızdaki aksaklıklara neden olan bu düşüncesiz dürtülerden uzaklaşmayın. Bir kişinin büyüklüğü, onu rahatsız eden şeylerin büyüklüğü ile ölçülür ve küçük şeylerle uğraşırsanız, küçük sayılırsınız ve öyle değilsiniz.

Para ve Şans
Veri dosyalarınızı kontrol edin ve şu anda dahil olduğunuz projeleri yürütmek için gereken parayı elde etmenize yardımcı olacak kişilerin adlarını bulacaksınız. Acele etmeyin ve her şeyi sakince yapın, ama yapmayı kesmeyin Kova.

By Mary Emma

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.