Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 30 Mart 2018

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 30 Mart 2018

Yeni ayın arifesinde, Mart ayının son ayındayız! Neyin uygun olmadığını söylemeyin veya duygusal düzende gergin bir durum karşısında dürtüsel hareket etmeyin.

Bugün her şey ortağına iyi bakmazsan ciddiyetini bozabileceğin bir uzlaşmaya işaret ediyor.kova burcu günlük burç yorumu 30 mart 2018

Kendi çabalarınızın sonuçlarına güvenin ve coşkularınızı karanlık ve üzücü düşüncelerle kapatmak için pusillanimous ve negatif fikirlerle dolu insanlara izin vermeyin. Bu seninle gitmiyor, Aquarian.

Aşk
Bu gezegensel pozisyon, herkesle uyum içinde çok iyi hissetmenizi sağlar. Bugün bir tartışma ya da dava günü değil, partnerinizle yoğun bir şekilde yaşamanız gerekiyor. Çok güzel bir şey duygusal manzaranızda şekilleniyor ve bunu en iyi şekilde yapmalısınız.

Sağlık
Sağlık iyi bir şekilde desteklenir, ancak öğleden sonra mide bozukluğu yaşarsanız, vücudunuzun sizi yemeğinize daha fazla katılmaya ve mümkün olduğunca akılcı ve uygun bir hale getirmeye gönderdiği bir sinyal olarak kabul edin.

İş
Bu cumadan titizlikle çalışmalısınız çünkü faaliyetleriniz için dikkat, dikkat ve takdir yetkisi gerektirir.

Arkanızı ve hatalarınızı bulmaya çalışan birçok kişi var, bu yüzden son derece ihtiyatlı olmalısınız.

Para ve Şanslar
Sözde ertelemeye belirli bir eğilime dikkat edin, yani işinizi son dakikaya bırakmak istersiniz çünkü iş seyahatinde zorluk çekebilir ve para kaybedebilirsiniz.

Birkaç önemli şeyi yapmanız gerekiyorsa, hepsini yazınız ve harflere kesinlikle yapıştırınız. Hiçbirini atlamayın.