Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 31 Mart 2018

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 31 Mart 2018

Bu sürpriz, Cumartesi gününün tonu ve duygusal manzarandaki beklenmedik karşılaşmalarda kendini gösteriyor.

Onlardan birinde geçmişten ya da çıkarlarınızla ilgili olan ve aralarında güzel bir ilişki kurulmuş olan bir aşk vardır. Gözlerini iyi aç.kova burcu günlük burç yorumu 31 mart 2018

Enerjinizi buna değmeyecek bir şeye harcamayın, sizi kullanıyor ve yönlendiriyor olacaksınız. Yapmanız gerekenler ile gerçekleriniz ve arzularınız arasında yapabilecekleriniz arasında net bir çizgi çizin. Ayaklarını yere koy.

Aşk
Belki de buna değmeyen birini memnun etmek için yaşıyorsun. Eğer öyleyse, mutluluğunu düşünmenin vakti gelmişti.

Eğer ilişkiniz iyi çalışıyorsa, o zaman gidersiniz ve talihsiz insanların eğilimli yorumlarının sizi rahatsız etmesine izin vermeyin.

Sağlık
Mevcut enerji kuvvetini dinç bir aktivite, spor veya fiziksel egzersizle indirin, ancak diğer insanlarla tartışmak istemeyin.

Bu sadece zaman kaybı değil, aynı zamanda fiziksel ve zihinsel sağlığınıza da zarar verir.

İş
Önerdiğiniz şeyi elde etmek için iyi bir gezegen enerjiniz var ve sizin Aquarian işaretinizin sezgisel ve duyarlı özelliği ile işinizde ve evde veya evde yapılan işlerde karşılaştığınız engelleri aşabileceksin.

Para ve Şanslar
Eğer gerekli tüm fonlarınız yoksa, kötümser bir dalganın sizi sararmasına izin vermeyiniz, zira şimdiye dek az bilinen bir kaynaktan çok geçmeden ekonomik bir sürpriz alacaksınız. Tesadüfi bir karşılaşma sizi para kapısına getirecektir.