Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 31 Mayıs 2019

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 31 Mayıs 2019

Bu sadece sizin için değil, ekonomik ve işçilik konularında da şanslı bir gün. Yalnızsanız, acele etmeyin çünkü aşk kapınıza çarpıyor ve bir ilişkiden hoşlanıyorsanız, bu süreyi sağlamak için bu süreden yararlanın. İrade gücünü işe koy.

Yaşamınızda şekillenmeye başlayan duygusal bir soru, düşündüğünüzden çok daha ciddi bir ilişkiye dönüşür ve oyun olarak ilk başlarda başlayanlar başka bir şey haline gelir. Önemli olan, ayrıntılara katılmanız ve daha mutlu olma fırsatını göz ardı etmemenizdir.kova burcu günlük burç yorumu 31 mayıs 2019

Aşk
Tereddüt etme. Belki şu an yanında olmayan kim, yalnızlık korkusundan, sersemlik veya üzüntüye kadar uzanan aşktan başka nedenlerle başka bir insanla yaşamaktadır, ancak bu sizi sevmekten vazgeçtiği anlamına gelmez. Yakında görmediğiniz ve içinde düşünmeye devam ettiğiniz o kişiyle ilgili hoş sürprizler yaşayacaksınız.

Sağlık
Öksürük devam ederse doktora başvurma zamanıdır. Bu abartmakla ilgili değil, sunulan şeyleri olduğu gibi almak ve onlara gereken önemi vermekle ilgilidir. Kalıcı bir semptom genellikle sağlığımıza bakıldığında birçok baş ağrısından kaçınan bir uyarı sinyalidir.

İş
Şu anki mesleğiniz çok iyi destekleniyor ve işten çıkarma, değişiklik ve işten çıkarma söylentileri duysanız bile endişelenmeyin. Neyse ki çok şanslı bir astral pozisyona sahipsiniz ve bir şey olursa, mutlu bir şekilde çözülecektir.

Para ve Şans
Gerçekleşmek üzere olan ekonomik bir proje var ve son dakikada durgunluk yaşanıyor. Cesareti kırmayın veya cesareti kırmayın çünkü sonunda başaracaksınız. Tüm bu gecikmeleri mükemmelleştirmek için kullanın ve daha fazla para kazanın, Kova.

Bugün 30 Mayıs 2019 Kova Burcu nedir?

Bu Cuma günü enerji seviyesini seviyorum: yoğun, yüksek.
Avantaj vermeniz gereken kozmik dinamikler: şimdi realitenizi düşündüğünüz nesnel ve somut form.

Bugün Kova burcunuzdaki tehlikeli eğilim Kova: veya bir sonuca varmadan önce, belirli bir durumun tüm faktörlerini ve unsurlarını göz önünde bulundurun.
Nelerden kaçınmalıyım?: Etrafınızdaki herkesin kendi işlerinizi halletmesini istiyorum

Kova Aşk Burçları ve İkili Yaşam Nedir Bugün 30 Mayıs 2019?

Bugün en iyi ilişki: en iyileri sizinki gibi bir hava işaretiyle olur, Kova ve ayrıca Terazi ve İkizler ile. Aslan ile iyi bir uyumluluk olabilir.

En gergin ilişki: Başak veya Oğlak ile birlikte olma eğilimindedir.
Mevcut uyumluluğunuz: çok fazla uyumsuzluk yoktur, bu durumda dünya elementinin işaretleri ile olur.
Eğer bekarsanız: O kişiyle birlikte olduğunuzda söylediklerinden daha fazlasını yapın.

By Mary Emma

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.