Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 4 Mayıs 2018

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 4 Mayıs 2018

Bu Cuma günü sosyal ve kişisel ilişkileriniz çok tercih edilir ve hayatınızın farklı alanlarına uzanır. Ateş unsurundaki Uranüs’ün kozmik enerjisi, hava ile sizin için çok uyumlu, aynı zamanda mevcut gezegensel geçiş, sizin için, bir Kova gibi sizin için sevgi hayatınızda o cüretkar adımı atmanıza yardımcı olacak uygun bir çerçeve yaratıyor.

Duygusal manzaranızda kararsız veya tanımlanmamış olan yeni bir ilişkiyi birleştirirsiniz. Ekonomik sektörünüz iyi destekleniyor ve para ya da iş teklifi biçiminde hoş bir sürpriz alacaksınız.kova burcu günlük burç yorumu 4 mayıs 2018

Aşk
Aşk düzlemindeki yerlere bir şeyler koymak zorundasınız ve kendinizi dürtülerin elinden almasına izin vermeyin çünkü sevgi sizi etrafa çevirir ve kaçmasına izin vermemelisiniz. Tutkunuzu vurgulayacak hassasiyete dokunarak ilişkinizi verin.

Sağlık
Astral ufkunuzda uyum var ve bu muhteşem titreşimlerle sağlığınız iyileşiyor ve son zamanlarda sizi etkileyen normal rahatsızlıklardan kurtulmayı başarabiliyorsunuz. Tavsiye almayın ve vücudunuza daha fazla dinleyin.

İş
Bir uyarı tutumunu koruyun çünkü gelişme şansı önünüzde hızla geçecek ve onları yakalamanız gerekecektir. Dostça bir kişi size bir iş ile yaklaşacak. Dinle, ama eminim, Jupiter çok emin olmadıkça, geriye doğru bir şey imzalamak için acele etmeyin.

Para ve Şanslar
Bugün ödeme yapamayacağınız bir şeyle boğulmuş hissettiyseniz, iyi haberler alacaksınız, ancak bir kredi beklenmedik bir şekilde geldiğinde veya yeni bir kredi kartıyla karşılaşırsanız, bunun yerine borçlarını ödemek yerine borçlanabileceğinizi unutmayın.