Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 5 Ağustos 2018

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 5 Ağustos 2018

Haftada birkaç saat ayırın ve bir kütüphaneye gidin ya da çalışmak için zaman ayırın, çünkü uygulanmakta olan yeni teknolojiler hakkındaki bilginizi genişletmek istiyorsanız mevcut işinizde iyileşme sağlayabilirsiniz.

İyi bir yatırım sizi bekliyor, ancak bir şey satın almadan önce bütçenizi ve ekonominizi gözden geçirmeli ve ihtiyaçlarınızı iyi analiz etmelisiniz.kova burcu günlük burç yorumu 5 agustos 2018

Aşk
İletişim için bir gündür, kalbi açın ve geçmişin kuşkularını, yanlışlarını, korkularını, pişmanlıklarını ve sorunlarını geride bırakın. Hediyenin tadını çıkar. Kapılarınıza dokunan sevgi, hayal kırıklığı veya başarısızlık korkusu nedeniyle reddedilmemelidir.

Sağlık
Kronik durumların iyileşme şansınız ve genel olarak sırt, omurga ve kemiklerle ilişkili olanlar artar. Kardiyovasküler problemleri olanlar için mükemmel bir dönem.

İş
Burcunuzdaki iyi titreşimler, iyi bir iş bulmanız için size yardımcı olacaktır, eğer aradığınız şey ise, ya da sizinkilerin içinde gelişir. Ancak, zorluklar devam ederse endişelenmeyin çünkü yakında her şey çözülecektir.

Para ve Şanslar
Evinizde biraz iş yapmanın, mülkünüzü geliştirmenize izin vermenin ve bunu yaparken evinizin değerini artırmanın düşünülmesi zamanı. Bu tür bir faaliyete yatırım yaptığınız para, yakın gelecekte tazmin edilenden daha fazla olacaktır.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.