Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 6 Nisan 2018

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 6 Nisan 2018

Aşk
Conjugal iklimi, Venüs’ün cennetinize gelmesiyle güzel bir şekilde gelişmiştir. Onun dürtüleri, duygularınızı daha iyi ifade etmek için herhangi bir yanlış anlaşılmayı gidermek için sevdiklerinizle harika anlar geçirmenize yardımcı olacaktır. Bekarlar, çok istekli olacaksınız ve kendinizi düzeltmek istemeyeceksiniz. Bununla birlikte, bazılarınız için, havada ilk görüşte sevgi olacak ve bir evi başlatmak isteyenleri karşılamak için büyük bir şansa sahip olacaklar.

Para ve Şanslar
Kesinlikle gerekli olmayan bazı harcamalara gitme fırsatına sahip olacaksınız. Yıldızlar senin lehine olacak ve şansın arkanı dönmeyecek. İyimserlik ile geleceği düşünün.kova burcu günlük burç yorumu 6 nisan 2018

Sağlık
Et hakkında söylenen tüm zarara rağmen, hala yaptığınız işi yapmak için vücudunuzun ihtiyaç duyduğu hayvansal proteinlere büyük önem vermelisiniz. Ancak, her zaman sığır veya kuzu tüketmek zorunda değilsiniz, ki bu oldukça pahalıdır; Dana ve kümes hayvanları, size daha fazla protein ama daha az yağ getirir.

İş
İş arıyorsanız, programınızı yapılandırmayı düşünün, araştırmanızı düzenleyin, uzmanlık alanınızda kendinizi nasıl konumlandıracağınızı ve size yardımcı olacak röleleri nasıl bulacağınızı öğrenin. Gerçek becerilerinize rağmen, dileklerini yapmak için köşende kalmayın: “Olgun meyve kendi başına düşer, ama ağzına düşmez”.

Aile Hayatı
Evinizde her şey iyi olacak; atmosfer dinlendirici ve anlayışlı olacak. Muhtemelen sizden uzakta yaşayan bir aile üyesinden haber alacaksınız. Söylemeye gerek yok, bu size en büyük zevki verecektir.

Sosyal Yaşam
Uranüs’ün harmonik açıdan, seyahat, kültür ve din alanları size çok uygun olacaktır. Yurt dışına çıkma fırsatınız varsa, çantalarınızı çekinmeden paketleyin. Birçoğunuz daha fazla okumaya başlayacak ya da yaşamın anlamı ve inanç hakkında kendinize sorular soracaktır.