Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 7 Nisan 2018

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 7 Nisan 2018

Bazı mevcut gezegensel hareketler nedeniyle, hesaptan biraz daha karmaşık olan belirli konular vardır. Sunulan her şeyi alın. Özellikle akşam saatlerinde kişisel konularda çok inatçı veya inatçı olabilirsiniz.

Bu tavrın sorunlara neden olmasına izin vermeyin çünkü şu anda en az ihtiyacınız olan şey bu. Sağduyunuzla ilişkilendirilmiş olan akıl sezgileriniz ve istekleriniz, yaptığınız her şeyde müttefik olarak hizmet edecektir.kova burcu günlük burç yorumu 7 nisan 2018

Aşk
Bir şeyler yanlış yönlendirilmiş olsa bile, aklınızı yitirmezseniz ve yaptığınız her şeyde daima kararlılıkla hareket ederseniz bunları uygun bir şekilde ileriye götürebilirsiniz.

Sağlık
Daha çok dinlen ve rahatla. Hastalıklar her zaman ilaç gerektirmez. Birçoğu yeterli bir yaşam rejimi ile çözüldü. Günlük tahliyenizde zorluklar ortaya çıkarsa doktorunuza danışın.

İş
Birkaç gün içinde projelerinizi gerçekleştirmek için size para kazandıracak hoş bir aktivite bulacaksınız. Muhtemelen, şirketinizde, çıkarlarınızın önemli ölçüde iyileştirilmesini ima eden bir işletme veya pozisyon önerisinde bulunurlar.

Para ve Şanslar
Bu anlarda, borçlarınızdan borçlarınızı ödemenize ve ilerlemenize yardımcı olacak bir ekonomik iyileşme süreci başlıyor. Daha büyük bir ekonomik gelişme öngörülüyor, bu yüzden şerefe.