Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 8 Şubat 2018

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 8 Şubat 2018

Durumlar size sebep verir. İyimserlik ve cesaretiniz yine kapıları açıyor. Dikkatinizin dağılmasından dolayı size hantallık ödeyebilir, temposu düşürmeli ve bir adım geri çekilmeli, bırakın.

8 Şubat Perşembe günü, bir kerede birkaç yönde kendinizi savurmayın. Dış isteklerinizi sıralayın.kova burcu günlük burç yorumu 8 şubat 2018

Aşk
Mars, aşklarınızın iklimini yenilenmiş bir şanza ile güçlendirmeye, şüphelerinizi geri çekme fırsatını almaya ve hiç soru sormadan şu an yaşayabileceğiniz şeye kararlılıkla geliyor.

Para
Üstünü veya nüfuzlu insanlarla pozisyonunuzu belirleme şansına sahip olacaksınız.

İş
Herhalde elinizden daha fazla gücün var! Kaderciğe karşı savaşabilirsiniz, ancak bu mevcut duruma uyarlanmamıştır.

Güzel ve bulaşıcı bir enerji ile dolup taşan bu gün, her türlü eylem, arkadaşlar arasındaki sürprizler ve arkadaşlıklar için büyük avantaj oluşturuyor. Nefes almamak için ne öneririm.

Ay yaratıcılığınızı artırır ve kendinizi empoze etmenize yardımcı olur. Gün, orijinal fikirlerinizi önermek ve hiyerarşinizin ilgisini uyandırmak için yeni stratejiler geliştirmek için idealdir. Yelkenlerinüzerinde rüzgar var, o halde tadını çıkarın.

Sevdiklerinizle iyi vakit geçirmek, kaçış düzenlemek, küçük bir gezi yapmak veya yeni ufuklar keşfetmek için mükemmel bir gün. Dinamizm, iyi bir ruh hali ve yerine getirme buluşma yerindedir. Öyleyse kendinize iyi davranın.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.