Kova Burcu Günlük Burç Yorumu Cuma 7 Haziran 2019

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu Cuma 7 Haziran 2019

Son dakikada ortaya çıkan bir zorluğu çözüyorsunuz, ancak Kova yaratıcılığınız ve kıvılcımınızla sadece çözmüyorsunuz, bundan faydalanıyorsunuz ve benzer bir durumla karşılaştığınızda bir sonraki durum için bir deneyim olarak hizmet ediyor. Görünüş aldatıcı olabilir.

Evden ayrılma, sosyal olayları çözme zamanı. Mevcut ilişkinizi bozan nostalji düşüncelerini ortadan kaldırın. Üzücü şeyleri hatırlamak ya da geçmiş mutsuz olayları hatırlamak için bir gün değil. Kova iyimserliği ile yaşam armağanının tadını çıkarın.kova burcu günlük burç yorumu cuma 7 haziran 2019

Aşk
İç yaşamınızda mutluluk yolları açılır. Uzak, uzak ve belirsiz görünen şey, bugün güzel bir gerçeklik haline geliyor. Yakında, sizin yaptığınız gibi gelişmeyeceğini düşündüğünüz şeyi pekiştireceksiniz.

Sağlık
Zihin ve beden birlikte çalışır ve eğer bir kısmı uyumsuzsa diğeri acı çeker. Derin iç nefesinizi ve içsel uyumunuzu geri kazanmanıza yardımcı olacak konsantrasyon egzersizlerini yapmak için günde on beş dakika ayırın. Uyumlu ve dengeli bir yaşam tarzı sağlığınızı korumak için ihtiyacınız olan tek şey.

İş
Bu günde, diğer günlerden daha fazla, telefona cevap vermelisiniz, çünkü uzun mesafeli bir arama sizi maaş artışı veya şirketinizdeki konumunuzu iyileştirme olasılığını temsil eden bir seyahat yoluna çıkarır. İş ile ilgili bir gezi geliyor.

Para ve Şans
Tabelasınız, sezgileriniz, azim ve sertliğinizin olumlu nitelikleri, bu aşamada, bu son aylarda çalıştığınız çok çaba ile o ekonomik kadere ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Yolda ekonomik bir ödül var Kova, ve düşündüğünden daha iyi olacak.

Bugün Kova Burç ve Astrolojisi Nedir, 7 Haziran 2019

Bu Cuma aşk enerji seviyesi: yoğun.
Yararlanmanız gereken kozmik dinamikler: doğal yeteneğiniz deneyiminiz ve sezginizle birleşti.
Bugün Cuma günü tabelasındaki tehlikeli eğilim Kova: nereden geldiğini öğrenmeden internette okuduğun her şeye inan.
Nelerden kaçınmalıyım?: İfadeler kanıt olmadan az analiz edilmiş ifadeler.

Bugünkü Çift Yaşamın Kova Aşk Burçları Nedir? 7 Haziran 2019

Bugün en iyi ilişki: en iyileri sizinki gibi bir hava işaretiyle, özellikle Terazi ve Ikizler ile olur.
En gergin ilişki: Başak ile birlikte olma eğilimindedir.
Şu andaki uyumluluğunuz: çok fazla uyumsuzluk yok, ancak bu durumda var olmak dünya elementinin işaretleri ile olacaktı.
Eğer bekarsanız: o kişinin kalbine ulaşmanın en iyi yolunu keşfedeceksiniz ve başaracaksınız.