Kova Burcu Günlük Burç Yorumu Cumartesi 8 Haziran 2019

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu Cumartesi 8 Haziran 2019

Kendinize zaman ayırmaya çalışın, tadını çıkarın ve yoğun bir şekilde yaşayın, Kova. Size endişe uyandıran farklı prosedürler ve konularla çok meşguldünüz. Bu haftasonu, çok mutlu olmayı teklif ediyor ve geçmişte size soruna neden olan şeyin üstesinden nasıl geldiğinizi göreceksiniz.

Yağışlardan uzak durmayın ve her zaman bilgelik ve dikkatle hareket edin. Neyse ki, Uranüs’le cetveliniz anlaturik bir tabelada ayaklarınızı yere çok iyi yerleştirirsiniz.kova burcu günlük burç yorumu cumartesi 8 haziran 2019

Aşk
Bu hafta sonu neşeli bir dalga seni kuşatır, Kova. Sevginin hayatınızdan sonsuza dek uzaklaştığını düşünürseniz, iç dünyanızı zenginleştirmek için yeni yollar keşfedersiniz ve duygusal ufuklarınızda güzel ufuklar ortaya çıkar.

Sağlık
Hipokondriyak insanlardan, hastalıklardan, gerçek ve hayali gelen söylentiler duyacaksınız. Etkilenmeyin Bir semptomun mutlaka kötü bir şey belirtmesi gerekmez.

İş
Bazı fırsat türleri genellikle kendilerini tekrarlamaz. Şimdi geçmelerine izin verirseniz, pişman olacaksınız. Yeni bir sorumluluk üstlenmekten çekinmeyin, ilerlemeye karar verdiğiniz sürece, şimdi aradığınız iş olmasa bile, bunu alırsınız.

Para ve Şans
Ekonominiz istikrarlı bir seyir izlemeye devam ediyor. Her şeyi organize ve disiplinli bir şekilde yapın, zamanın size ne kadar kazandırdığını, paranın nasıl büyüdüğünü ve tatilinizi almaya karar verdiğinizde, henüz yapmadıysanız, kullanışlı olacak bazı tasarruflar yapmayı başarırsınız.

Bugünün Kova Burçları, 8 Haziran 2019

Bu Cumartesi aşk seviyesi: yüksek.
Bundan yararlanmanız gereken kozmik dinamikler: Kova karizması, yaratıcı ve zeki bir şekilde yüzleşme ve problem çözme yönteminiz.
Cumartesi gününüzün işaretindeki tehlikeli eğilim Kova: sizi doğrudan ilgilendirmeyen hususlara dikkat edin.
Nelerden kaçınmalıyım?: En çok neyin önemli olduğunu vurgulayın.

Günümüz Kova Aşkından İkili Yaşam Burçları 8 Haziran 2019

Bugünün en iyi ilişkisi: Eşiniz sizinki gibi bir hava işaretiyse ve özellikle Yay burcunda ateş varsa, bu Cumartesi günü işinize yarayacak.
En gergin ilişki: Boğa ya da Oğlak burcuyla doğabilir.
Mevcut uyumluluğunuz: özellikle hava, ateş ve özellikle Yay işareti ile iyi bir uyumluluk var.
Bekarsanız: Size özel bir çekim hissi veren kişinin kim olduğunu bulmak sizi şaşırtacaktır.