Kova Burcu Günlük Burç Yorumu Pazar 9 Haziran 2019

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu Pazar 9 Haziran 2019

Venüs’ün Pollux’a Yengec’ten geçtiği yolculuğa yaklaşması sizi çok hassas bir tonda sarıyor. Daha açık bir şekilde konuşacak ve utanç verici soruları dostça çözeceksiniz.

Bu harika bir haber çünkü bu tür bir tavırla sadece arkadaşlarınızla ve ortaklarınızla uzlaşma ve düzenlemeler elde etmekle kalmıyor, aynı zamanda işinizde ve sosyal yaşamınızda değişiklik, istihdam değişikliği veya yeni durumlar içeren kararlar alırken daha sakin hissediyorsunuz. Aklın uyanık ve aktif. Halka açık bir yerde yapılacak bir şans toplantısı sevinç ve hüzün arasındaki farkı belirleyecektir.kova burcu günlük burç yorumu pazar 9 haziran 2019

Aşk
Siz ve eşiniz arasında tartışmalar varsa, onunla mutlu bir şekilde iletişim kurabilir ve onların yerine bir şeyler koyabilirsiniz. Duygusal bir uzlaşma döngüsü içindesiniz, eve dönüyorsunuz, başka bireyler nedeniyle bir zamanlar başkaları tarafından algılanan insanlar arasındaki anlaşmalar ve samimi yaşamınızı güçlendiriyorsunuz.

Sağlık
Sağlığınızda hiçbir gezegensel girişim yoktur. Kendinizi iyi hissetmiyorsanız ve kronik rahatsızlıklardan muzdarip değilseniz, doğa ile temasa geçmek için yaklaşan bu hafta sonundan yararlanın. Küçük rahatsızlıklar yaşıyorsanız, kendinizi ihmal etmeyin. Küçük bir rahatsızlık, tedavi edilmezse karmaşıklaşır.

İş
İşsizseniz veya sadece mesai saatlerinizin dışında fazladan bir şeyler bulmaya çalışıyorsanız, bu Pazar’ı basın teklifindeki iş tekliflerini ve sınıflandırılmış reklamları incelemek için geçirin. Sizi bekleyen iyi fırsatlar var ve size ekstra kar ve dikkat dağıtıcı bir şey başlatabilirsiniz.

Para ve Şans
Sabitlik müttefikinizdir ve şimdi ekonomik açıdan zor durumlarla karşılaşabilseniz de, gezegensel döngülerin dalgalandığını ve bugünün olumsuz bir şey gibi göründüğünü unutmayın, yarın öyle değil ve umut verici. Ay’ın bir ateş işareti ile geçişi, ekonominize yeni enerjiler soluyor.

Bugün Kova Burçları Nedir? 9 Haziran 2019

Bu Pazar günü enerji seviyesini seviyorum: yüksek, yoğun.
Avantaj vermeniz gereken kozmik dinamikler: Günümüzde diğer olaylardan daha fazla şey yapmanın zamanından faydalanmanın yolu.
Bugün burcunuzdaki tehlikeli eğilim Kova: kendinizi daha önce düşünmeden bir projenin gerçekleştirilmesine başlayın ve teklifinize duygusal olarak cevap verin.
Nelerden kaçınmalıyım: Sonsuz sosyal medya, zamanınızı boşa harcayanlarla konuşuyor.

Kova Aşk Burçları ve Bugünkü Çift Yaşamda Ne Var 9 Haziran 2019

Bugün en iyi ilişki: eşiniz Gemini Terazi ve Aquarius gibi bir hava işaretiyse bu Pazar günü işler sizin için çok iyi geçecek, Koç ile de iyi geçineceksiniz.
En gergin ilişki: eşinizle veya Oğlak, Toros veya Başak arkadaşı ile tartışıyor veya yanlış anlıyorsunuz.
Şu andaki uyumluluğunuz: Sizinkine benzeyen diğer hava unsurlarıyla, yani Kova, Terazi ve İkizler ile uyumlu bir tondasınız, ayrıca Yay ile bir ilişki varsa.
Eğer bekar veya evli değilseniz: yakında o kişi için ne hissettiğinizi anlayacaksınız ve bunun tam olarak sevgi olmadığını anlayacaksınız.