Kova Burcu Günlük Burç Yorumu Pazartesi 10 Haziran 2019

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu Pazartesi 10 Haziran 2019

Cetvelinizin, gezegenin, Uranüs’ün etkisiyle, Ay’ın bu hafta sonu gireceği işaretini kullanarak Uranüs, sevgiden yanlış anlama veya kavga nedeniyle yanlış anlaşılma veya kavga nedeniyle uzaklaştıysanız uzlaşma için ideal bir zamandır. Yaratıcılığınızı ve yaratıcılığınızı kullanın, Kova ve kalbinizin size söylediklerini yapın.

Size uygun olmayan bu ilişki geçmişte kalacak ve şimdi sizi gerçekten ilgilendiren ve buna değer olan şeyi güçlendireceksiniz. Yeni bir yaşam önerin ve sahip olacağınız şey bu olacak, endişeli ya da huzursuz hissetmek için bir neden yok, çünkü olan her şey bir başarısızlık olarak değil, bir deneyim olarak size hizmet edecek.kova burcu günlük burç yorumu 10 haziran 2019

Aşk
Bazen olma biçiminiz uzak veya soğuk görünüyor. İnsan sıcaklığını ifade etmenizi ve duygularınızı daha fazla göstermenizi bekleyen çok yakın biri var. Mesleğiniz sizi sınırlıyor ve bu istemsiz geri çekilme ilişkinizi mahvedebilir. İzin verme, Kova burcu.

Sağlık
Bu bildirimi ciddiye alın. Astral pozisyonları, astım, bronşit veya alerjik nitelikteki problemlerle ilgili durumları iyileştirmenize yardımcı olmak için elverişlidir. Aşındırıcı maddeler veya duman bulunan yerlerden kaçının ve kirli ve kirli yerlerden, Akvaryum’dan uzak tutun.

İş
Müthiş bir yaratıcı ton içindesiniz, çünkü önümüzdeki günlerde sizi kapasiteniz ve bilginizle olması gereken yere yerleştirecek bir çeşit yeni aktivite başlatma fırsatınız olacak. İyi bir astral Kova burdasın.

Para ve Şans
Paranla çok sağduyulu. Otomobil, arsa, ev, çiftlik, iş veya pahalı donanım gibi büyük bir yatırım gerektiren önemli bir şey satın alacaksanız, tüm garantileri okumak, para cezası almak ve sunulan menkul kıymetlerden emin olmak çok önemlidir. Hükümleri iyi anlamadıysanız, yetkili bir kişiye danışın.

Bugünün Kova Burcu 10 Haziran 2019

Bu Pazartesi aşk enerji seviyesi: ılımlı.
Bundan yararlanmanız gereken kozmik dinamikler: tavrınızda ve eğiliminizde bir değişiklik, şimdi sunulan her şey için daha uygun.
Burcunuzdaki bugünün tehlikeli eğilimi Kova: Kendinizi, önceden iyi bir şekilde hazırlanmadan, sizin tarafınızdan bilinmeyen bir faaliyete bırakın.
Nelerden kaçınmalıyım: fikirlerin cesaret kırmasına neden olan şeylerin sadece çirkin ve olumsuz tarafını görenleri etkilememe izin verin.

Bugünün Kova Aşk Burçları ve İkili Yaşam 10 Haziran 2019

Bugün en iyi ilişki: Bu Pazartesi, İkizler, Terazi ve Koç ile Yay ve Aslan ile olan ilişkileriniz için sizin için iyidir.
En gergin ilişki: Yengeç ve Balık’a dikkat edin, çok hassastırlar.
Şu andaki uyumluluğunuz: hem sizin hem de yangın öğesininki gibi hem de hem Koç, Aslan hem de Yay gibi hava işaretleriyle uyumlu bir tondasınız.
Bekar veya bekarsanız: Heyecan verici günler yaşayacaksınız çünkü aşk hayatınız yeni bir yöne yansıtılıyor.