Kova Günlük Burç Yorumu 04 Şubat 2018

Kova Günlük Burç Yorumu 04 Şubat 2018

Aşk gülümsediği için bunalmamaya başlama, ancak gizliliğinizde eğlenceli bir şey olan bir ilişki canlandırmak için adımlar atmanız gerekir, Kova. İş döngüsü ters görünüyor olsa bile doğru yolda.

Olanlar, sözlere dayanarak çok fazla illüzyon yaptınız. Karar vermeden önce ayağınızı yere iyice koyun acele edin.kova günlük burç 4 subat 2018

Bazen Kova işaretinin öngörülemeyen durumu biraz acele kararlar vermenizi ister.

Aşk
Ay karşıt işaretinizdedir ve dikkati genellikle yanıltıcı olan görünüşlerle yönlendirildiğinde, hata yapmamak için duygularınızın çözümlerine ve kanalizasyonuna odaklanmanız gerekir.

Sağlık
Her ne kadar beklenenden daha az olsa da yapın, çünkü yapın, çünkü biraz daha iyidir.

Eğer bir zaman geçirmiyorsanız veya bir spor salonuna gitmek istemiyorsanız, en azından evden ayrılın, yarım saat yürüyün, ancak egzersizlerinizi yaparken “ideal” zamanı bekleyerek oturmayın.

İş
Hoşunuza gitmeyen bir şey yapmak zorunda kalırsanız, geçici bir şey olarak algılarsanız ve gelecekinize, yani kişiliğinize ve zevkinize daha uygun bir etkinliğe doğru ilerliyorsanız,

Şans ve para
Bu bilgi, çalışmalarınızda yükselmenizi ve gelirinizi hızla artırabilmenizi sağlayacak bir yabancı dil çalışmaya çalışın.

Arkanızda kalmayın, yaş ve koşullar ne olursa olsun yeni ve üretken bir şey öğrenmek asla geç değildir.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.