Oğlak Burcu Günlük Burç Salı Yorumu 11 Haziran 2019

Oğlak Burcu Günlük Burç Salı Yorumu 11 Haziran 2019

Bugün gerçekleşen gezegensel trafik sizi çok uyanık ve keskin hissettiriyor, Oğlak. Bu senin aşk gecen ve aynı zamanda neşe ve uzlaşma. Aldığınız iyi haber yanınızda büyük enerjileri çektiğinden sizi başarı ile taçlandırır.

Her şeyi ılımlılık duygusuyla yapın, sorun yaşamayacaksınız. Doğru yolu bulacaksınız. Size uymayan bir ilişkiye son verirken iyi bir karar verebilirsiniz, bu iş olabilir, yanlış bir arkadaşlık ya da yetersiz bir insan. Şimdi farklı bir hayata başlıyorsun.oğlak burcu günlük burç salı yorumu 11 haziran 2019

Aşk
Öğenizdeki Ay, yeryüzü ve Venüs, karşıtınızdaki sevgi gezegeni, muhteşem bir kombinasyon çünkü aksiyonu sevgi ile birleştirir ve duygularınızı ifade etmenize ve ne hissettiğinizi ifade eden kısıtlamalar veya konuşmalar olmadan konuşmanıza ilham verir. İnternet üzerinden bilinen bir kişi sizi büyülemeye başlar.

Sağlık
Sağlığınızın tadını çıkarmanıza rağmen, burcunuzda, izlemeniz gereken sindirim enfeksiyonları ile ilişkili bir özellik var. Vücudunuzda olağandışı bir şey fark etmeye başlarsanız, doktorunuza danışın ve talimatlarını takip edin, ancak aşırı derecede endişe duymayın, davranın, telaşsız çalışın.

İş
Her zamanki mesleğinizi sürdürseniz bile, zamanınızı ve enerjinizi fazladan bir faaliyete ayırabilir, kişiliğinizle ilgili olarak sadece size daha fazla gelir sağlamakla kalmaz, aynı zamanda işinizde daha güvende hissetmenizi sağlar.

Para ve Şans
Bu aşamada, kendinizi eski ekonomik ittifakları kırıyor ve içinde yaşadığımız zamanın gelişmesine bağlı olarak yenilerini yaratıyorsunuz. Politikacılar veya etkili insanlarla bağlantılarınız varsa, onlara emanet ettiğiniz paraya dikkat edin.

Bugün Oğlak Günlük Burç Tahminleri 11 Haziran 2019

Bu salı Seviye enerji seviyesi: orta ila yüksek.
Bundan faydalanmanız gereken kozmik dinamikler: yaşamda somut bir şeyi mükemmel hale getirme ve elde etme arzunuz.
Bugün Oğlak burcundaki tehlikeli eğilim: Yeni tanışan biriyle heyecanlanmak.
Nelerden kaçınmalıyım: bana emanet edilen ticari sırrı veya gizli bilgileri ifşa etmek.

Oğlak Gündelik Aşk Burç ve Çift Yaşam Tahminleri Bugün 11 Haziran 2019

Bugün en iyi ilişki: Bu Salı günü Boğa ve Başgo ile, Yengeç ve Balık ile çok iyi geçecek.
En gergin ilişki: Koç ile tartışmaktan kaçının.
Şu andaki uyumluluğunuz: toprak ve su ile uyumlu bir tondasınız, ancak Terazi ile uyum olsa da, hava olsa bile.
Bekar veya bekarsanız: sizi daha önce rahatsız edecek duygusal bir durumun kontrolünü elinde hissedeceksiniz, Oğlak.