Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 1 Nisan 2018

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 1 Nisan 2018

Bu pazar sizi çevreleyen titreşim, yaptığınız her şeyde zihinsel çeviklik ve akışkanlıktır. İşte bu nedenle, bu günün avantajlarından yararlanmanız ve hem işinizde hem de sosyal ya da sevgi dolu yaşamınızda yapmayı planladığınız şeylerden hiçbirini beklemeden bırakmanız önemlidir. Gerçek hislerinizi sevdiğiniz kişiyi gösterme konusunda herhangi bir çaba sarf etmeyin. Mutlu anları, şirketinizi son derece keyifli bulduğunuz aile ve arkadaşlarla paylaşırsınız. İyi bir hafta sonu seni bekliyor.

Aşk
Bekarlar ve bekar kızlar için, bu gece çok olumlu bir şeylerin olabileceği toplantılar ve sosyal hayatla ilgili. İstikrarlı bir ilişkiye sahip olanlar için, evli veya başka bir kişi ile birleşmiş olanlar için çok mutlu bir Pazar günü.oglak burcu günlük burç yorumu 1 nisan 2018

Ay bu pozisyonda bekarların yaşam sevgisini yoğunlaştıracak. Bununla birlikte, Ay’ın etkisinin, hatta olumlu, bir ölüm duygusu eşlik ediyor. Ayrıca, bu yıldızın iyi yanlarını geliştirin, duygularınızda titiz ve dürüst olun, ama sizi çok fazla tutmadan. Neptün, duyguların ve romantizmin efendisi sizi coşturur. Bir çift olarak mutlu musun? Tereddüt etmeyin, ortak bir proje başlatın. Durumunuza bağlı olarak, bu bir iş, insani bir taahhüt, bir gezi, yeni bir bebek olacak.

Sağlık
İşaretinizde, sindirim sisteminiz, mide asidi bozukluklarınız, mide ülseri veya kabızlığınızla ilişkili hastalıkların üstesinden gelmenize yardımcı olacak iyi bir çevresel dalga vardır. Harika bir rahatlama yaşayacaksınız.

Merkür, özellikle yoğun bir hayat sürdüyseniz veya önemli iş veya aile sorumluluklarını üstlenmeniz durumunda, stresden kurtulmanın bir yolunu bulmanız için size tavsiyede bulunacaktır. Gevşeme size en büyük refahı getirecektir. Yoga, do-in veya shiatsu gibi oryantal teknikler sayesinde, daha iyi dinlenebilecek ve enerjinizi daha iyi kullanabileceksiniz, çünkü bunu nasıl yönlendireceğinizi öğreneceksiniz.

İş
Son olarak, iş durumunuzu iyileştirecek ve evden bir aktivite yaparak, belki de telefonla pazarlama yaparak veya kendi bilgisayarınızı kullanarak evinizde daha fazla para kazanmanızı sağlayacak bir çalışma planı hazırlayacaksınız.

Satürn’ün iyi yönleri sayesinde sizin için en profesyonel günlerden biri olacak. Yeteneklerinizi takdir edeceğiz. Fakat hiçbir şeyi ciddiye almaya devam ederseniz, kendinizi hafifçe alacaksınız.

Para ve Şans
Finansal olarak büyümek için doğru adımları doğru bir şekilde yapıyorsunuz. Olumlu astral eğilimler devam ediyor ve bu tarihten itibaren ekonomik sorunlarınızın nasıl netleştirildiğini ve para almaya başladığınızı daha net göreceksiniz.

Mükemmel malzeme beklentileri. Yenilikten kaçınmak, kutunun dışında düşünmek için tereddüt etmeyin. Fikirleriniz altın değerinde olacak. Yatırımlar açısından da yenilik üzerine bahis oynayın.

Aile
Aile hayatınız belirli bir olay olmadan açılmalı. Büyük bir gezegen bu alanı etkilemeyecektir. Çocuklarınız varsa, sıcak olmaya eğilimlisiniz, ama çok açık otoriter. Ancak bu tutum olumlu olacaktır: Çocuklarınız güvende hissedecek ve size herhangi bir sorun çıkarmayacaktır.

Sosyal hayat
Yalnızlık? Bu, kelime bilginizden yasaklanacak bir kelimedir. Asla çok fazla kuşatılmamış, istenmeyeceksin. Arkadaşlarına mümkün olduğunca hizmet etmeye çalışacaksın.