Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 10 Şubat 2018

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 10 Şubat 2018

Aşk
Tuhaf ve büyüleyici, eşinizi ya da eşinizi öngörülemeyen bir dünyada eğitirsiniz ve sizinle sıkılmayacak. Öte yandan sizi rahatsız eden, özellikle de ev işleri için boşanma görevini yapabilir.

Tek, dikkatli olun: Neptün’ün bu yönüyle, yeni deneyimler ve güçlü duygulara olan zevkiniz, maceranlarda bu kez size yol gösterebilir ki mutlaka yarasız bir şekilde ortaya çıkmaz.oglak burcu günlük burç yorumu 10 şubat 2018

Para
Bu sefer mali açıdan kendinize biraz daha ihtiyatlı gösterin. Gerçekten, Cıva gelirinizde gecikmelere neden olabilir. Önemli bir mali karar vermeniz gerekiyorsa da dikkatli olun: çok net fikirleriniz olmaz ve biraz beklemek daha iyi olur.

Sağlık
Bu açıdan Mars, sinirlerinizi teste sokabilir. Yatıştırıcı bitki çayları arasında, ıhlamur, papatya, marjoram veya portakal çiçeği seçin.

Ancak dinlenmeyi ya da huzur içinde biraz rüya görüp hayal kırıklığına uğramayacağınız günden güne sizi yalnız bırakmayın.

İş
Pek çok proje perspektif içinde! Ancak sabırlı olun. Engelleri onlara ulaşmadan önce üstesinden gelmeniz gerekecek, çünkü yakın gelecekte yalnızca harekete geçecek yeşil ışığa sahip olacaksınız.

Aile
Büyük olasılıkla, özellikle çocuklarınızla olan aile ilişkilerinizde yeterli nesnelliğe sahip olmayacağınızdır. Düşüncelerinizin ötesine geçen kelimelere dikkat edin.

Sosyal hayat
Bu gün dostluklar açısından çok hoşgörülü olmayı vaat ediyor. Kesinlikle yeni arkadaşlar edinme şansına sahip olacaksınız ve bazıları ilginç ilihkiler kurarak özel bakımla ilgileneceksiniz.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.