Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 11 Şubat 2018

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 11 Şubat 2018

Aşk
Eşinizin veya eşinizinle olan ilişkiniz gelişme eğiliminde olacaktır. Kendini daha yakın hissedeceksin ve daha sonra çözmek için baştan çıkarıcı varlıklarınızı kullanacaksın. Verimlilik garantisi.

Eğer bekarsanız, kendinizdeymiş gibi görünüyorsunuz: dayanılmaz derecede şirin ve yorulmadan kalpten kalbe geçmeye hazır. Kendinizi bir kişiye ayırma fikri size dokunmaz. Yine de, heyecanlı bir karşılaşma fikrinizi değiştirmenizi sağlayabilir.oglak burcu günlük burç yorumu 11 şubat 2018

Para
Şansın ve başarının efendisi olan Jüpiter, bütçenizin gelişimi üzerinde çok olumlu bir etkisi olacaktır. Yapmanız gereken yatırımlarınız varsa, başlangıç zamanı: iyi tavsiye edilecek ve doğru seçimler yapacaksınız.

İş
Dumanlı projelere girme riskini ortadan kaldırmazsın. Ayağınızı yere bırakacaksınız. İstihbarat, problemleri etkili bir şekilde ele almanızı sağlayacaktır. Perspektifte mükemmel sonuçlar.

Sağlık
Kusursuz bir dinamizm ve bir çelik morali! Bunlar en değerli varlıklarınız olacak. Buna ek olarak, yatkın olduğunuz dolaşım bozuklukları önemli ölçüde azaltılacaktır.

Öte yandan, özellikle şiddet içeren veya riskli bir spor yapmanız durumunda aşırı veya uzun süreli çabalardan kaçının.

Aile
Jüpiter’in iyi yanıyla, aile sektörünüz ayrıcalıklara sahip olacak. Evinizde olağanüstü bir refah hüküm sürer ve ortada olmanın sevincini yaşarsınız. Ayrıca, aile birleşimleri için veya uzak akrabalarınızla görüşlerini kaybettiğiniz uzlaşma için mükemmel bir zaman olacak.

Sosyal hayat
Cebinizde bir risk ve şiddet akacaktır. Başkalarından gelen herhangi bir şey kötüye kullanılacak ve tehlike veya çatışmalara kapılmak için acele etme eğilimi olacak. Sıra dışı bir şey yapmamak ve bütün gün kazalar veya tartışmalardan sakınmak için iyi bir şey yapmanız önerilir.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.