Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 12 Şubat 2018

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 12 Şubat 2018

Aşk
Sevgi eşi benzeri olmayan gezegen Venüs, yerli gökyüzünde nezaketle ilerleyecek ve yerli halkı günün en beğenisine haline getirecektir. Çalışmalarında en çok emilen insanlar için bile sevgi artan bir değer olacaktır.

Nadir kuşu bulmada zorlanmayacaklardır: bıldırcınlar, işaretçilerin erkeklerinin ağzına kavrulurken, bütün aşk kuşları, sevecenlik sevgisinin kaplumbağasını severler.oglak burcu günlük burç yorumu 12 şubat 2018

Para
Pencereden para atmaya cazip olacaksın çünkü parlayan her şeye çekinirsin. Uyarı! Bir finansal fırtına yakında evinizi sarsmak için gelecek olabilir. Kumarhanede şansınızı denemek için domuzcuk bankanızı kırma isteğine direnen.

Sağlık
Sağlık sektörünüzde Uranüs’ün etkisi nedeniyle hâlâ biraz gerginsiniz. Fakat genel durumunuz bu kez belirgin bir şekilde iyileşmelidir. Venüs hızlı bir şekilde iyileşmenize yardımcı olacaktır.

Öte yandan, çok açgözlü olma eğilimindedir. Kendinize iyi bir gıda hijyenine nasıl saygı duyacağınızı bile biliyorsanız, karaciğerinizi izlemeniz gerekir.

İş
İşinizde girişimde bulunun. Yelkenlerinizde rüzgara sahipsiniz: uçlarınıza ulaşmak için parmağınızı hareket ettirmeniz gerekecek. Başkalarıyla mükemmel bir iletişim kuracaksınız ve sizi arayacağız.

Aile
Ailenizin sorumluluk yükünü ağır bulacaksınız. Ancak yıldızlar sana onları tamamen kabul etmeye cesaret verecek ve çabalarının ödülü uzun olmayacak.

Sosyal hayat
Sıkılma riski yok. Bu açıdan Merkür, hoşunuza giden arkadaşlarınızı, mutlu bayramların veya spor gezilerinin yanı sıra büyük tartışmaları paylaşmaya davet ediyor.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.