Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 13 Haziran 2018

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 13 Haziran 2018

Aşk
Venüs’ün iyiliğinin tadını çıkarın! Son zamanlarda çiftlerinin temellerini sarstığını görenlerin hepsi, eşleri veya eşleri ile gerçek bir suç ortaklığı bulabilirler. Tek, aşkla ilgili gezegenlerin olağanüstü bir birleşik etkisi sizi vahşi bir vahiyin veya önemli bir seçimin önüne koyacaktır. Aşk, yoğun yansıma ve çaresiz kararlara ilham kaynağı olacak.

Para ve Şanslar
Maddi kaynaklar hakkındaki korkularınız yeniden canlanacak. Ancak, sığınma alacağınız yüksek riskli yatırımlara başlamak değildir. Çok uzak bir gelecek düşünmeyin.oglak burcu günlük burç yorumu 13 haziran 2018

İş
Tırmanmaya zirvelerin saldırısına devam edeceksiniz. Mars’ın tam desteğiyle, popülariteniz çok güçlü olacak ve üstleriniz beklentilerinizin ötesinde sizi takdir edecek.

Sağlık
Mars’ın sizin lehinize, zayıf noktalarınıza dikkat çekmek, tedavi yapmak, diyete başlamak ya da formunuzu kurtarmak için iyice dinlenmek için bu günün avantajlarından yararlanın. İşleri biriktirmeyin, her şeyi bir anda yapamazsınız ve sinirlerinize girer.

Aile
Jüpiter ve Satürn, çocuklarınızı korumak ve ilerlemelerine yardımcı olmak için çalışırken disiplin konusunda oldukça sıkı olmanız için size ilham verecektir. Ancak bu olumlu arka plan iklimi, Jüpiter’in uyumsuz bir yönü tarafından zayıflatılacaktır. Para sorunları, özellikle çocuklarınızla olan ilişkinizi bozabilir.

Sosyal Yaşam
Diğer ufuklar için her şeyi bırakmak isteyeceksiniz. Rutin işinizde parantez açarak, gündelik hayattan kurtulmak için zaman ayırmaya başlayın. Daha iyi nefes alacaksınız.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.