Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 14 Haziran 2018

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 14 Haziran 2018

Aşk
Güçlü bir duygusal güvensizlik duygusuyla yakalanacaksınız. Her şeyin senin etrafında düştüğü izlenimine sahip olacaksın ve kendinize birçok acı veren soru soracaksınız. Aşk hayatınızda ağrılı karışıklıkların ortaya çıkabileceği düşüncesine takıntılı olacaksınız. Kendinizi sallayın, Neptün’ün kötü akmasına neden olacak şeytani düşüncelere merhamet etmeden sürün.

Para ve Şanslar
Dikkatli ol, yargılanamazsın. Aslında maddi alanda, günün hassas etkilerinin hissedilmesi muhtemeldir. Açık fikirlere sahip olmayacaksınız ve şansa güvenemeyeceksiniz. Bu nedenle, ister satın alma, satış, yatırım ister yatırım olsun, tüm önemli finansal kararları ertelemekle ilgileneceksiniz.oglak burcu günlük burç yorumu 14 haziran 2018

Sağlık
Günün başında biraz yorgun hissedebilirsiniz. Ama panik yapmayın: Bu bitkinlik hissi, Merkür’ün bu kısıtlayıcı yönü sona erdiğinde çok hızlı bir şekilde ortadan kalkacaktır. Yakında normal enerjinizi bulacak ve vücudunuzun savunma mekanizmaları yeniden çok iyi çalışacaktır.

İş
Tüm işletmeler biraz riskli bir şekilde sizi en yüksek noktaya getirecektir: Başlamanız için geri dönen korku heyecanı gibi bir şey. Hareketlerinizin sonuçlarını ölçmek yine de gerekli olacaktır, aksi takdirde kötü bir şekilde sonuçlanabilir.

Aile
Sakin ve canlandırıcı aile atmosferinin keyfine varacaksınız. Bunun için yeterince çalışmış olduğun doğru. Sevdiklerinizle olan ilişkileriniz hassasiyet ve uyumla dolu olacak.

Sosyal Yaşam
Dürüst dürüstlüğünüz, doğrudan ve dürüst bir şey söylemenin yolu, bugün çevrenizdekilerle birçok yanlış anlaşılmalara neden olacaktır. Bu, arkadaşlarınızla çatışmalardan kaçınmak istiyorsanız kaçınmak isteyeceğiniz tökezleyici bir bloktur. Tüm hakikatlerin söylenmesinin iyi olmadığını ve bunları ifade etmenin, onları duyanlar için daha da önemli olduğunu daima hatırlamak zorunda kalacaksınız: “Gerçeğin okunu attığınızda, ipi balın içine daldırın”.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.