Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 22 Şubat 2018

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 22 Şubat 2018

Aşkınız hayatınıza devam etmek için yozlaşmaya başlayın, Oğlak, şimdi Ay’ın tabelayı geçtiği ve karizmasının yükselişte olduğu.

Evinize dayalı ev, aile ve işle ilgili eserlere çok iyi sponsorluk yapılmaktadır, ancak en önemlisi, hayatın sunduğu zorlukların üstesinden gelme tutumu, onlardan nazikçe nasıl çıkabileceğiniz ve meselelerinizi somut bir şekilde yerine getirmenin, ne zaman sezgileriniz ve altıncı duyunuz tarafından daima yol gösterici önlemlerin üstesinden gelebildiğiniz ölçüde.oglak burcu günlük burç yorumu 22 şubat 2018

Aşk
Bilinmeyen biriyle randevu gerçekliğini değiştirebilir. Belki de toplumsal bir toplantıda sana sunulan birisidir ya da zaman ve mekanı paylaştıkları Internet üzerinden iletişim

Sağlık
Uyku rahatsızlıklarınız varsa yakında kısa süre içerisinde durumunuzu iyileştirebileceksiniz.

Günümüzden başlayarak sizi uyanık tutan faktörleri giderek ortadan kaldırın ve yaptığınız her şeyi Oksijen’e uyum sağlayacak şekilde tutun.

İş
İşinizde karmaşık durumlar olursa düzeltme günleri gelmekte ve fiziksel olarak işinizde olmasa bile, bu astral döngüde, beklediğiniz anda ortaya çıkacak sürprizler olacaktır.

Para ve Şans
Dikkatinizi dağıtacak ve sizi kişisel hedeflerinize ulaştırmamak için küçük sorunlarla zihninizi boşa harcamayın.

Paranız geldi, ancak istediğiniz zaman değil, sizin için en uygun zamanda, şu an görünmese de, Oğlak.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.