Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 26 Mayıs 2019

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 26 Mayıs 2019

Duygusal, Oğlakların huzurunda güvenli adımlar atıyorsunuz. Retrograd Satürn’ün burcunuz üzerindeki etkisiyle kaybolduğunu düşündüğünüz duygusal istikrar, doğrudan Mars ve Venüs’ün etkileşimi ile normalleşmiştir.

Önünde çok ilginç bir gün var. Eşinizde farklı bir şey fark ederseniz, sonuçlara doğrudan atlamayın çünkü görünüş aldatıcı olma eğilimindedir.oğlak burcu günlük burç yorumu 26 mayıs 2019

Aşk
Aşık olanların en kötüsünü düşünerek yaşamaya devam etmeyin ve sadece hayal gücünüzde var olan hayali hayal eden yaşam hakkında endişelenmeyin. Şimdiki zamanın tadını tam olarak çıkaramazsanız, yaşamınızı kişisel kaygılar ve çatışmalarla seyrelterek kaybedersiniz.

Sağlık
İşaretiniz, sindirim sisteminiz, mide asidi rahatsızlıkları, mide ülseri veya kabızlık ile ilgili rahatsızlıkları iyileştirmenize yardımcı olan iyi bir çevresel dalgaya maruz kalıyor. Rölyef ve refah yaşayacaksınız.

İş
İşinizde değişiklikler var. Yeni bir iş programı tamamen kontrolden çıkabilir. Kendinizi mümkün olan en iyi şekilde ayarlayın, çünkü hiçbir şey sizi pişman bırakmaz ve hayatınızı perişan hale getirmez. Yakında yeni duruma adapte olacaksınız. Her zaman olan şey budur, çünkü zekâ tam olarak buna bağlıdır, ortaya çıkan koşullara nasıl adapte olacağınızı bilir.

Para ve Şans
Sizi bu kadar ilgilendiren ekonomik projede meşgul olmak için bu Pazar’a katılın. İşiniz bittiğinde memnun hissedeceksiniz çünkü işe koyulabilir ve kısa sürede kar atarsınız. Refah senin etrafında.

By Mary Emma

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.