Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 28 Nisan 2018

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 28 Nisan 2018

Sakin, Oğlak. İşler tam olarak doğru olmasa da, kötü değiller ve hayatınızı zorlaştırmadan işinizde kişisel bir problem bırakabilirsiniz. Ancak, hala elinize ulaşmayan ya da bu kadar uzun süren bu çözüm ya da yasal yanıt için beklenen para hakkında biraz endişeleneceksiniz.

Önümüzdeki Mayıs ayında sabırsızlanmayın, birkaç gün içinde, beklemek daha iyi olduğunu anlayacağınızı anlayacaksınız ve eylemsiz bir kelimeyi kötü bir zamanda tövbe etmenize gerek kalmayacak. Güvenliğinizi her zaman uygulayın ve dostça bir ilişkiden veya başka bir şeyden ne kaynaklandığına pişman olmayacaksınız.oglak burcu günlük burç yorumu 28 nisan 2018

Aşk
Dikkat, Oğlak, yaşamın bu anlarda ne sunduğunu yoğun olarak yaşa. Sevdiğiniz gerçek, önemli bir şeydir, bu yüzden şikayet, iftira veya kıskançlık yoktur, çünkü ilişkinizi bozan ve şimdi her zamankinden daha yüksek olan mutluluk şansınızı engelleyen her şey.

Sağlık
Geçmişte bir diyete devam edip, bir süre sonra kilo almayı başardıysanız, iradeniz güçlenir ve tüm kayıp zemini kurtarırsınız. Burcunda iyi haberler var.

İş
Mevcut iş pozisyonunuzdan rahatsızlık duyuyor olsanız bile aceleci kararlar vermeyin. İşleri sorumlu bir şekilde yapın çünkü dikkatsizlik, işinizde ciddi komplikasyonlara ve önemli sorunlara neden olabilir, eğer varsa, enerjinizi tek bir yöne yönlendiremezsiniz.

Para ve Şanslar
Küçük bir hoşnutsuzluk ya da anlaşmazlık için iş ilişkisine son vermeyin. Kendinizi Oğlak sezgisine yönlendirin ve yolunuzu doğrudan ve yönetici şekilde yapın, ancak aynı zamanda duyguları incitmemek için daha fazla sosyal dokunuşla hareket edin.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.