Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 29 Mayıs 2019

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 29 Mayıs 2019

Dolunay arifesindeyiz ve bugünden itibaren hayatınızı saran romantik effluvium’u hissediyorsunuz, Oğlak. Adımlarınızı izleyin ve aşk hayatınızda veya bir ev, araba veya pahalı ekipman satın almak gibi ekonominizde belirleyici bir adım atmak için kendinizi başlatmadan önce sizi çevreleyen manzarayı izleyin.

Daha önce bir planınız varsa, problem yoktur, ama her şeyi kontrol edin. Bir durum olacağını düşünmemenize yaklaşıyor, ancak iyi haber bunun keyifli bir deneyim olacağı yönünde.oğlak burcu günlük burç yorumu 29 mayıs 2019

Aşk
Zihniniz geleceğe doğru yansıtılıyor ve mevcut ilişkiniz çıkarlarınıza göre titremeli, yoksa sizi olduğu gibi kabul etmeli, geride bırakılacaktır. Unutma, üstesinden gelebileceğimiz şeyler var ve denemek doğru, ama onlar olduğu gibi kabul etmemiz gereken başka şeyler de var.

Sağlık
Alerjiler bugünün sırasına göre sizin izinizde. Olumsuz tepkilerinizi tetikleyen ürünleri veya durumları biliyorsanız, onları mümkün olduğunca uzak tutmaya çalışın, böylece vücudunuzda zorluk yaşamazsınız.

İş
Ay’ın etkisi, günlük işlerinizde görünüşte her şeyde bir denge ve ölçülülük hissi veren size yardımcı olur. Fikirlerinizi belirtebilir ve çabalarınızı gerektiği gibi tanımasını sağlayabilirsiniz. Bu hafta sonu boyunca iyi hislerin tadını çıkarırsınız.

Para ve Şans
İşaretinizi belirleyen titizliği uygulayın; olumsuz görünen bir durumun ekonomik avantajını elde edeceksiniz. Gerekli para senin etrafında ve çok kısa sürede çok acil finansal problemleri çözmüş olacaksın.

By Mary Emma

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.