Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 29 Temmuz 2019

Yıldız iklim
Mükemmel bir ruh hali içinde olacaksınız, ancak Ay ve Jüpiter’in muhalefeti altında aşırı olma eğilimi içeren zor bir zaman geçireceksiniz.

Aşk Ortam
Duygularınızı yönlendirmek konusunda biraz sıkıntı yaşayacaksınız, ancak joie de vivre iletişiminiz olacak, bu da sizi ilişkilerde biraz tutarsız kılacak. Eğer bir ilişki içindeyseniz, duygularınızdan etkilendiğinizi hissedecek ve eşinizin yeniden keşfedilmesine gideceksiniz. Bekar, bugün sizi neşelendirmek için güzel sürprizler bekliyoruz.

Sen bir ilişki içinde
Jüpiter size uykulu ilişkiyi uyandırmak için enerji verir. Sen sevmek ve sevilmek istiyorsun, ve sevginin coşkusu, onun küçük etkisini yapması için uzun sürmeyecek. Eşiniz sizi tüm aşıklar ve coşkuyla yeniden keşfetmenizi takdir edecektir. Ancak, fazla sahiplik durumuna düşmemeye dikkat edin.

Tek
Kendini tanıdığın birisine ilan etmek konusunda hala isteksiz olabilirsin. Yine de bu kişi size net sinyaller gönderiyor. Arkadaşlığını bozmaktan korkuyorsan, duygularını yönlendirdiğine emin ol. Onu baştan çıkaracak kadar coşkulu değilsin. Öte yandan, coşkunuzu ve yapacağınız çabaları takdir edecektir.

yaramaz avukatın
Seks hayatınıza küçük bir fantezi kattığımızı takdir edeceksiniz. Ona şaplak at! Çivilerin uçları olan dairesel okşamalarla.

çalışma
Bugün çalışmak zorunda kalmazsanız daha iyi olacaktır, ancak yaparsanız, hatalardan ve ciddiyetten kaçınmak için çabalarınızı iki katına çıkarmanız gerekecektir. Ay ve Jüpiter, yapmanız gerekenlere odaklanmanızı önleyecektir.

mali
Zizanie’yi koyacak olan yine Ay. Ya sahip olduğunuz finansmandan memnun kalmayacaksınız, ya da aşırı harcama yapabileceksiniz. Her iki durumda da hesaplarınızı gözetim altında tutun.

dirilik
Seni göbek yapmak için yemekten kaçının. Yemeğin tadını çıkarsanız bile, kendinize biraz daha sert ve ölçülü gösterin.

aile
Duygularınızın üstesinden gelmesine izin vermeyin, sizi aile durumunu yanlış yorumlamanızı ve korkutmanızı sağlar.

arkadaşlar
Partiye olan ruhu, çevrenizdeki bütün dost canlısı istemekten çekinmeyeceksiniz. Sevdiklerinizle günün tadını çıkarmak istersiniz.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.