Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 31 Mart 2018

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 31 Mart 2018

Hassas ve hassas bir tondasınız, eşinizin size söylediği herhangi bir kelime, bir arkadaş, bir meslektaşı veya aile üyesi onu çok ciddiye alabilir ve depresyon veya üzüntüye neden olabilir.

Üçüncü tarafların duygularınızı ve duygularınızı kontrol etmesine izin vermeyin, önsezilerinizi, prensiplerinizi ve sezgilerinizi izleyerek hayatınızı yaşayın ve kimsenin sizi yargılamasına izin vermeyin.oglak burcu günlük burç yorumu 31 mart 2018

Oğlak, bağımsız ve güçlü iradesini işe koy. Herhangi bir tereddüt geçici olacak ve yakında iyileşeceksiniz. Ne düşündüğünü ve bildiğini yap, senin ve sevdiklerin için iyidir. Eğer biri hoşlanmıyorsa, onların problemi, sizin değil.

Aşk
Şüphe öldürür ve bu anlarda onu çözmelisiniz. Sizi ilgilendiren kişilere en derin hislerinizi açığa vurmaktan korkmayın, aynı zamanda, yansıtıcı, dengeli ve duygusal olarak olgun bir şekilde yanıt almak için gerekli olan özgüvenle yapın.

Sağlık
Bu cumartesi günü saf hava ve güneş, sağlığınıza en çok ihtiyaç duyan şey. Bir günü ya da doğanın enerji verici etkilerini gördüğünüz başka bir ülke yerine bir gün geçirmeye çalışın ve iç huzurun tadını çıkarabilirsiniz.

İş
Fikirlerinizi işinizde ortaya çıkan somut problemlere kolayca uygulayacaksınız, ancak çalışma ortamınızdaki koşulların değiştirilmesini istemeniz durumunda iş arkadaşlarınızın desteğine sahip olmalısınız. Duyarlı ve başkalarıyla işbirliği içinde hareket edin.

Para ve Şanslar
İlhamlarınızı takip edin, Oğlak. Bu döngüde şans iyi bir şekilde desteklenir ve yurtdışındaki işlerin alım satımından çok olumlu etkilenir ve beklenmedik bir parayla hoş bir sürpriz yaratabilecek bir servete dokunursunuz.