Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 4 Mayıs 2018

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 4 Mayıs 2018

Ayın karşıt işaretiyle geçişi ile sezgileriniz bilenir ve anteninizi ayarlamak zorundasınız çünkü aşk en az beklentisi olan kişinin etrafında dönüyor. Sosyal durumunuzdaki bir değişiklik sizi özel biriyle tanıştıracaktır.

Ailenizin bir üyesi veya yakın bir arkadaşınız var ve yardımınıza bir iş kurmayı ümit ediyor ve karmaşık bir işte tavsiye ve deneyimlerinizi istiyor. Ona yardım et, para çok yakında ellerine akacak.oglak burcu günlük burç yorumu 4 mayıs 2018

Aşk
İyimserlik, bu günkü aşk başarınızın anahtarıdır. Sorunlarınıza neden olan negatif, kıskançlık ve baskın tutumları bir kenara koymak için her türlü çabayı sarfetmeli ve muhtemelen cetvelinizin, gezegeninizin Satürn gezegeninin retrograd geçişinden kaynaklanan diğer optiklerle yaşamı odaklandırmalısınız.

Sağlık
Evinizi tahriş edici olmayan maddelerle temizleyin, çünkü çevrenizde kozmik aşırı duyarlılık titreşimi vardır, bu da sizi örneğin klor gibi güçlü kokulara karşı çok hassas hale getirebilir ve bronşiyal tahrişlere neden olabilir.

İş
Tabelanızın niteliklerinin aksine sizi gerçekliğinizden uzaklaştıracak çok rüya gibi bir zihinsel çerçeve içinde olabilirsiniz. Gezegen etkileri sizi merkezden uzak hissettiriyor ve bu da Cuma günü emek sorunlarına neden olabilir.

Para ve Şanslar
Etrafınızdaki öğelerin satın alınmasıyla ilişkili işlerde para kazanmanızı sağlayacak çok iyi umutlar vardır. Çift değerli, duygusal ve maddi bir hediye alırsınız.