Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu Cumartesi 8 Haziran 2019

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu Cumartesi 8 Haziran 2019

Bu senin için çok yoğun bir dönem Oğlak, çünkü yeni deneyimler yaşıyorsun, geçmişteki hatalardan ders alıyorsun ve hayatına farklı bir dokunuş getirecek ilişkileri birleştiriyorsun. Hayatınızda uzun zamandır görmediğiniz çok önemli bir kişi, duygusal ufkunuza tekrar ulaşacak, neşe ve mutluluk getirecektir.

Sizi cesaret kırmaya veya suçluluk duygusu yaratmaya çalışanlar tarafından sallanmayın, duygusal manipülatörler sizi incitebilir, ancak yalnızca kendinizden etkilenmenize izin verirseniz.oğlak burcu günlük burç yorumu cumartesi 8 haziran 2019

Aşk
Cesaret, Oğlak! Burcunuzdaki kuvvetli bir çekim dalgası, yaşamınızdan uzak olan ve sizi daha da yakınlaştırmak isteyen kayıtsız insanların buzunu eritmenize yardımcı olacaktır.

Sağlık
Aşk hayatınız çok yoğunsa ve birden fazla partnere sahipseniz, yeterli korumayı ihmal etmeyin. Enfeksiyonlara karşı savunmasızsınız, ancak kendinizi iyi korursanız alarma geçmenize gerek kalmayacak.

İş
Kişiliğinizde yoğun bir tonunuz ve başarıyı garantileyen çok güçlü bir karizmanız var. Herhangi bir görüşme veya iş randevusuna güvende ve güvende olun, çünkü aradığınız şeyi, kendinize daha fazla güveniyorsanız, onu bulacaksınız.

Para ve Şans
Cebinize iyi bakın çünkü yanınızdaki bazı insanlar sizi mümkün olandan daha fazla harcamaya teşvik eder ve bu, yakın gelecekte ekonomik durumlarla çelişmenize neden olabilir. Gerçekten ihtiyaç duymadığınız eşyaları alarak borcunuzdan kaçının.

Bugünün Oğlak Burcu Burç 8 Haziran 2019

Bu Cumartesi aşk seviyesi: yüksek.
Bundan yararlanmanız gereken kozmik dinamikler: Bugünlerde farklı bir şeyler yapmayı hissettiğiniz dürtü, içinizde coşkulu bir dokunuş.
Bugün Oğlak burcundaki tehlikeli eğilim: o zaman yapmadığınız bir şey için üzülmek.
Nelerden kaçınmalıyım?: Satürn negativizm diye bilinen depresif eğilimler.

Günün Oğlak Aşkında İkili Yaşam Burçları 8 Haziran 2019

Bugün en iyi ilişki: Bu Cumartesi günü yapılacak şeyler su işaretleriyle, özellikle karşıtınız olan Yengeç’in yanı sıra her iki elementin Boğa ve Başak ile çok iyi gidecek
En gergin ilişki: Aslan’la olma eğilimindedir.
Şu andaki uyumluluğunuz: su ve toprakla mükemmel, ama özellikle Aslan burcu ile çok ateşli.
Eğer bekarsanız: hiçbir zaman yalnız ya da yalnız hissetmeyeceksiniz, kendi aşk kaderinizi seçmekte ve belirlemekte özgürsünüz.