Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu Pazar 9 Haziran 2019

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu Pazar 9 Haziran 2019

Duygusal ve duyuşsal düzeyde bir zamanlar size neyin sorun çıkardığını ve hatta üzüntüyü unutmak için doğru kararlar vermenize ve karar vermenize yardımcı olan çok olumlu bir tondasınız. Şimdi sahip olduklarına daha iyi değer vermeyi öğrendin ve yaşamda gerçekten değerli olana ulaşmak için somut hedefler koydun, Oğlak.

Duygusal olarak büyümenize ve engelleri aşmanıza yardımcı olacak birçok gezegensel yön vardır. Onu gerçekten bulduysan, iyi bir arkadaşa iyi bak. Bir arkadaşın birlikte saatlerce geçirebileceğiniz, hiçbir şey yapmadan ve aynı zamanda eğlenirken birlikte olabileceğinizi unutmayın.oğlak burcu günlük burç yorumu pazar 9 haziran 2019

Aşk
Eşinize imkansız vaat etme, ama ılımlılığınızı ve sünnetinizi sürdürün. Bütün dünyayı eşinize almak için çok heyecanlı ve istekli olsanız bile, kendinizi kontrol edin ve daha gerçekçi bir şekilde çalışın.

Sağlık
Bu astral dönemde, artrit veya romatizma gibi eklem ağrıları çekiyorsanız, sağlığınızda iyi gezegensel titreşimler alacaksınız. Yeni tıbbi tedavileri denemek ve geleneksel olmayan iyileşmenin alternatif yollarını keşfetmek için ideal bir döngüdür.

İş
Son dakikadaki bir ivedilik aciliyetinden dolayı, bu Pazar, şirketinizde etrafınızdaki bir takım düzensizlikle biraz karmakarışık görünüyor. Bu, tüm planlarınızı üzebilir. Şirketin geri kalanı üzülse bile işlerinizi düzene sokmak için zaman ayırın.

Para ve Şans
Tüm ekonomik işleriniz şu anda perspektife alınmalıdır. Yaşamınıza, hangi sebep ve deneyimin hakim olacağı konusunda bir aşama geldi. Bu ilkeleri takip edin ve karınızı yakında artıracak, dürtü alımlarından kaçınacaksınız.

Bugün 9 Haziran 2019 tarihli Oğlak Burcu Nedir

Bu Pazar günü aşk enerji seviyesi: yüksek.
Bundan yararlanmanız gereken kozmik dinamikler: kendiliğindenliğiniz, bugün ortaya çıkan farklı durumlarda kendinizi yansıtmanızın gerçek ve samimi yolu.
Burcunuzdaki günümüzün tehlikeli trendi Oğlak: Tüm faktörleri, artılarını ve eksilerini dikkate almadan bir durumu sona erdirmek için.
Nelerden kaçınmalıyım: Yaptığım şeyi abartmak, çok mu az mı çok mu çok şey yapmak ve orantısız şeyler yapmak.

Bugün Oğlak Aşk Burç ve Çift Yaşamı Nedir 9 Haziran 2019

Bugün en iyi ilişki: eşiniz bir dünya işareti, özellikle Başak ve Toroslar, aynı zamanda Yengec ve Balık ile birlikte değiştirilen enerjinin çok yüksek olması durumunda, bu Pazar günü işler sizin için çok iyi gidecektir.
En gergin ilişki: Yay burcu ya da Koç ile ilgili sıkıntılar yaşayabilirsiniz.
Şu andaki uyumluluğunuz: Yengec ve Balık gibi su işaretleri ile çok iyi ve özellikle Başak ve Oğlak gibi toprakla mükemmel.
Bekar veya bekarsanız: kendinizden çok emin ve ilk adımı atmaya istekli olacaksınız.