Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu Pazartesi 10 Haziran 2019

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu Pazartesi 10 Haziran 2019

Zodyak gününüz ve sözlerinizle somut bir şekilde konuşabilecek ve eşinizin uzun zaman önce dinlemeye istekli olduğunu söyleyebileceksiniz. Bu, aşk ilanlarının pazartesi. Aralarında herhangi bir problem var mıydı? Bu mümkündür çünkü cetveliniz Satürn, geriye dönük, bazen yanlış anlamalar ve iletişimde hatalar ortaya çıkar.

Anlaşma sözlerini geciktirmeyin ve eşinizle görüşün ve kritik sahnelerin ardında kalmayın ve birbirinizi suçlayın; çünkü bu tür bir davranış iyi bir şeye yol açmaz. Cede, gerektiğinde, her zaman pes etmezken kaybederiz, çoğu zaman paradoksal gibi görünse de zemin kazanırız.oğlak burcu günlük burç yorumu 10 haziran 2019

Aşk
Aşk gecenizin tadını çıkarın ve teşvik edici etkisinden memnun olun. Bu günlerde, duygusallığınızın yüksek bir noktasındasınız ve bundan faydalanırsanız mevcut ilişkinizi derinleştirebileceksiniz. Eğer hala bekar ya da bekarsanız, sabırsızlanmayın ya da ortaya çıkan ilk şeye katılma hatasına düşmeyin, en iyisini hak ediyorsunuz ve bu arzu ettiğiniz şeydir. Anındaki her şey, Oğlak.

Sağlık
Özellikle neredeyse her zaman kaçınılabilir kazaların meydana geldiği banyoda, düşmelere bağlı olarak belirli bir tehlike vardır. Ne mutlu ki, sizden biraz dikkat çekmekle, bir telefon görüşmesine veya bir mesaja en uygun zamanda cevap vermek için ne yaptığınızı ve kaçmayacağınızı izlemekten sorun yaşamayacaksınız.

İş
İş kapasiteniz çok yüksektir ve bu da daha kısa sürede daha fazla üretmenize yardımcı olur. Bununla birlikte, çok fazla enerji tüketen ve beklenen sonuçları vermeyen şeylerle ilgileniyor olabilirsiniz. Burcunuzun bu zodyak günü, bu durumu nasıl iyileştirebileceğinizi incelemek için zaman harcar.

Para ve Şans
Tasarruflarınıza dikkat edin, çünkü şu an sahip olduğunuz şeyi harcamak isteyebilirsiniz ve daha sonra iyi bir yatırım için ihtiyacınız olacak. Ne mutlu olacağınız konusunda endişelenmeyin, çünkü şimdi yanınızda, ihtiyaç duyduğunuz şeyi, düşündüğünüzden daha kısa sürede üretmek için gerekli kapasiteye sahipsiniz, Oğlak.

Bugünün Oğlak Burcu Burç 10 Haziran 2019

Bu Pazartesi aşk enerji seviyesi: ılımlı.
Avantaj vermeniz gereken kozmik dinamikler: Avantajlı olmanız ve aldığınız önerileri uygulamanız gerekir.
Bugün Oğlak burcundaki tehlikeli eğilim: Kendinizi sınırsız bir şekilde geçiren, harcama yapan bir çiftin kaprisleriyle uzağa gitmenize izin vermediğiniz bir masrafa maruz kalın.
Nelerden kaçınmalıyım?: Kendimi duygusal harcama dürtülerinin elinden almasına izin vererek ihtiyaç duymadığım şeyleri satın aldım.

Bugünün Oğlak Aşk Burç’u ve İkili Yaşam 10 Haziran 2019

Bugün en iyi ilişki: Oğlak veya Boğa ile hem dünyayı hem de Balık burcunu işaretler.
En gergin ilişki: Kova ile yüzleşmekten kaçının.
Şu andaki uyumluluğunuz: diğer dünya elementleriyle ve su elementinin karşıt işareti olan Yengeç ile uyumlu bir tondasınız.
Eğer bekar veya bekarsanız: İstediğiniz şeyin daima en iyi olmadığını ve bazen kendiniz için daha fazla zamanın olması için yalnız olmanın tercih edildiğini anlayacaksınız.