Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu Pazartesi 10 Haziran 2019

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu Pazartesi 10 Haziran 2019

Zodyak gününüz ve sözlerinizle somut bir şekilde konuşabilecek ve eşinizin uzun zaman önce dinlemeye istekli olduğunu söyleyebileceksiniz. Bu, aşk ilanlarının pazartesi. Aralarında herhangi bir problem var mıydı? Bu mümkündür çünkü cetveliniz Satürn, geriye dönük, bazen yanlış anlamalar ve iletişimde hatalar ortaya çıkar.

Anlaşma sözlerini geciktirmeyin ve eşinizle görüşün ve kritik sahnelerin ardında kalmayın ve birbirinizi suçlayın; çünkü bu tür bir davranış iyi bir şeye yol açmaz. Cede, gerektiğinde, her zaman pes etmezken kaybederiz, çoğu zaman paradoksal gibi görünse de zemin kazanırız.oğlak burcu günlük burç yorumu 10 haziran 2019

Aşk
Aşk gecenizin tadını çıkarın ve teşvik edici etkisinden memnun olun. Bu günlerde, duygusallığınızın yüksek bir noktasındasınız ve bundan faydalanırsanız mevcut ilişkinizi derinleştirebileceksiniz. Eğer hala bekar ya da bekarsanız, sabırsızlanmayın ya da ortaya çıkan ilk şeye katılma hatasına düşmeyin, en iyisini hak ediyorsunuz ve bu arzu ettiğiniz şeydir. Anındaki her şey, Oğlak.