Oğlak Haftalık Burç Yorumu 10 – 16 Haziran 2019

Oğlak Haftalık Burç Yorumu 10 – 16 Haziran 2019

Neptün’ün yapısı size projelerinizi ilerletmek için varlıklar sunar. Sosyal yaşamınız bu küresel yapılandırmadan özellikle etkilenecektir, çünkü gelecekteki planlarınızı güvence altına almak için ilişkisel çalışmalar yapma arzusuna sahip olacaksınız. Uzun vadeli geleceğiniz, ana endişenizdir.

Aşk
Aşklar cesur, cüretkar ve çok güzel sürprizlerle seviniyorsunuz! Duygusal hayatınız kök salıyor ve uzun vadeli, hatta sonsuzluğu hayal etmeye başlıyorsunuz. Eğer bir ikiliyseniz, mahremiyet ayrıcalıklı ve duygusal karmaşıklık% u2026 Eğer bekarsanız, tüm cüretlere izin verilir ve sevgi size ses altı kanatlar verir.oğlak haftalık burç yorumu 10 - 16 haziran 2019

İş
Düşünmek, kendinize sormak ve planlarınızı dikkatlice geliştirmeye başlamak için göreceli bir diyetten yararlanın. Şönenan ve meraktan kaçınmak için gözlerini bu hafta aç. Bununla birlikte, davanızı savunmak için anlayışlı bir gökyüzüne güvenebilirsiniz. Projelerinizi destekliyor ve size şirket içinde olumlu bir dinleme sunuyor.

Neptün, tüm ilişkilerinde denetlenmeni teşvik ediyor. Güvenlik ihtiyaçlarınızı karşılayan bir istikrar faktörüdür. Ancak bu eğilimler sizi değişime karşı da durmaya ve mantıksız korkulara yol açabilir. Bu korkular ilerlemenizi yavaşlatabilir: bir denge bulunmalı!

Para ve Şans
Bazı sağduyulu kurallara saygı duyarsanız, 10 Haziran’da paranız için umut vaat edin! Daha erişilebilir, daha az gösterişli, daha rahat ve daha az moda olan şeylere odaklanmak için bütçenizi durdurabilecek satın alma gücünüzden yapılan alımları unutun. Sorumlu maddi davranış, uzun süreli gönül rahatlığını çok hoş ve günlük olarak sakinleştirir. Eğlenceli bir aile gezisine ne dersiniz?

Sağlık
Sporları ılımlı bir şekilde yapmak, dengeli bir diyet ekleyebileceğiniz formda kalmanıza izin verir, küçük fiziksel kaygılar herhangi bir problem yaşamadan kaybolur. Bu hafta irade eksikliğiniz, size karşı oynuyor, kararlılıkla komplikasyonlardan kaçınıyorsunuz. Size neyin enerji verebileceğini düşünmek için zaman ayırın. Geç yatma eğiliminde olursanız, uyumanın önemini unutmayın.