Terazi Burcu Günlük Burç Salı Yorumu 11 Haziran 2019

Terazi Burcu Günlük Burç Salı Yorumu 11 Haziran 2019

Özellikle bekarlar için şok edici karşılaşmalar ortaya çıkıyor, çünkü tabelanızdaki enerji dönüştürücü ve şaşırtıcı, özellikle de artık rızanız Venüs’ün sevgi dolu Yengeç tabelasında olduğu için. Etrafınızı saran mutlu ton, geçmişin bütün bu üzücü ve güvensiz şeylerini unutmanıza yardımcı olacak ve şimdi de imkanlarınızda daha fazla güvenerek kendinizi bugünün ve geleceğin fethine atıyorsunuz.

Karakteriniz güçlendirilir ve duygusal olarak size uygun olmayanı bitirebilir, geçmişi geride bırakabilir ve sunulacak ve güzel bir varoluşsal macera vaat eden bu duygusal karşılaşmanın tadını çıkarabilirsiniz.terazi burcu günlük burç salı yorumu 11 haziran 2019

Aşk
Çoğu zaman senden uzak bir tavır talep ediyor aşk. Etrafınızdaki diğer insanları fazla zorlamayın, çünkü sıkışık olursunuz. Aşk, büyümek ve gelişmek için serbest bıraktığımız zaman akar ve bugün size hayat veren ders budur.

Sağlık
Burcunuzdaki gezegenlerden gelen enerji, sağlık problemleriniz tansiyon ve nevralji ile ilişkiliyse özellikle iyidir. Daha fazla dinlenmeye, meditasyon yapmaya, rahatlamaya çalışın, kendinizi daha fazla şımartın ve daha az endişe edin.

İş
Kendi başınıza ve ayrıca bir komisyoncu satıcı veya satıcıysanız yaptığınız işler iyi bir şekilde desteklenir. Evden bir proje başlatacaksın. Faaliyetleriniz yerli ise, Ay’ın ve rızanız Venüs’ün doğrudan eylemiyle doğrudan bir dürtü alırsınız.

Para ve Şans
Bazı ekonomik sıkıntılarınız olabilir, ancak iyi haber şu ki, ekonominizi önemli komplikasyonlar olmadan ilerletmenize yardımcı olacak akıllı tedbirler almaya tam vaktinde olduğunuzda, bunu başaracaksınız, Terazi.

Terazi Günlük Burç Tahminleri Bugün 11 Haziran 2019

Bu salı Seviye enerji seviyesi: yüksek.
Bundan yararlanmanız gereken kozmik dinamikler: utanç verici bir duruma son verme beceriniz.
Terazi burcundaki Salı günkü tehlikeli eğilim: karar verirken tereddüt et.
Nelerden kaçınmalıyım?: Diğer insanlara zarar verebilecek bir söylenti yayarak dedikodu oyununa katılın.

Terazi Günlük Aşk Burçları ve İkili Yaşam Tahminleri Bugün 11 Haziran 2019

Bugün en iyi ilişki: Eşinizin Yay burcu ve Koç gibi bir yangın işareti olup olmadığı ve Terazi ve İkizler ile çok iyi bir ilişki olduğu ortaya çıktı.
En gergin ilişki: Bazı utanç verici durumları açıklığa kavuşturmak konusunda Oğlak ile dikkatli olun, sözlerinizin yanlış yorumlanabileceğini ve daha kötü anlaşılabileceğini ölçün.
Mevcut uyumluluğunuz: diğer hava ve ateş unsurlarının yanı sıra Aslan ve Yay ile uyumlu bir tondasınız. Yengeç ve Akrep ile iyi bir uyum notu var.
Bekar veya bekarsanız: karizmanız, zarafetiniz ve farklılığınız, birçok hayran ve gözü göze batanların gözünün üzerinize düşmesine neden olacaktır.