Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 1 Haziran 2019

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 1 Haziran 2019

Dolunay’ın etkisi, bu cumartesi günü burcunuzu etkileyen diğer elementlerden gelen enerjilerle birlikte gerçekleşti, sizi sabahın erken saatlerinden çok farklı hissettirecek. Yeni teşvikler ortaya çıkacak, bunlarla karşı karşıya kaldıklarında ve çözüldüklerinde uzun süredir aradığınızı elde etmenize yardımcı olacağı durumlar ortaya çıkacaktır.

Duygusal ve sevgi dolu uçakta, Terazi burcunuzun en iyi tarzını ortaya çıkaran yanlış anlamaları sakince çözmek için sizin açınızdan daha iyi bir eğilim vardır. Ancak, halka açık görüntünüze iyi bakmalısınız, çünkü üzerine birçok gözünüz yerleştirilecektir.terazi burcu günlük burç yorumu 1 haziran 2019

Aşk
Venüs Yengeç’te devam ediyor ve Merkür’ün gizli enerjisi ile doğrudan sizin olan hava elementinde, aşk hayatınızda yeni yollar açılıyor. Bu astral manzara ilişkileri birleştiriyor. Güvensiz ve belirsiz olanı somutlaştırdı. Hediyenin zamanı, zaten bildiğiniz gibi ayrıntı ve eğlenceli ve eğlenceli konuşma.

Sağlık
Bu cumartesi ve haftasonunun geri kalanında, doğanın enerji verici özelliklerine bir tür yakınlık içinde, daha fazla temas halinde olmaya çalışır. Yürüyebileceğiniz, yürüyebileceğiniz ve aynı zamanda mümkün olduğunca doğal egzersiz ve beslenebileceğiniz yerlere gidin.

İş
Bu zamanda size çok ihtiyaç duyulan ek bir gelir sağlayacak ekstra bir iş fırsatı var. Israr, kapılar dokunmak ve aradığınız istikrarlı bir iş ise sonuç alırsınız.

Para ve Şans
Fazladan paran var mı? Daha iyi saklayın ve yakın gelecek için saklayın, çünkü birkaç gün içinde, size şimdi harcamaktan daha çok yardımcı olacak bir şeye yatırım yapabilirsiniz. İhtiyacınız olanı satın alın, ancak manipülatif satıcıların düşen kurbanını abartmayın.

Bugün 1 Haziran 2019’da Terazi Burç Nedir?

Bu Cumartesi aşk enerji seviyesi: orta, orta.
Bundan yararlanmanız gereken kozmik dinamikler: Size gelen ve projelerinizde ilerlemenizi sağlayacak fikirler.

Bugün Terazi burcunuzdaki tehlikeli eğilim: boşa harca, aşırı harcama ve öngörme.
Nelerden kaçınmalıyım?: Başıma gelen ilk şeyi söylemek ve kelimelerimin sahip olabileceği ağırlığın farkına varamamak.

Bugün 1 Haziran 2019’da Terazi Burç Nedir?

Bugün en iyi ilişki: eğer eşiniz her şeyden önce Terazi ve Kova’nın üzerinde bir hava işareti ise, iyi giderler, ayrıca Aslan ve Yay ile bir dereceye kadar Boğa ile de iyi uyuşursunuz.
En gergin ilişki: Çok fazla gerginlik yok, eğer varsa, Balık işareti dahilinde olacak.

Şu andaki uyumluluğunuz: Uyumluluk, bugün sizin öğenizin veya ateşinizin belirtileri ile daha iyi olsa da Terazi için iyidir.
Eğer bekarsanız: ne hissettiğinizi ifade edersiniz, alıcı kulakları nasıl bulduğunuzu görürsünüz.

By Mary Emma

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.