Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 1 Nisan 2018

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 1 Nisan 2018

Pazar günleri toplantılar ve sürprizlerle dolu bir zaman geçirin. Hayatınız, beklenmedik bir sosyal durumda, bir partide, halka açık bir yerde veya kör bir tarihte, dakikalar içinde önemli ölçüde değişebilir. Fikirleriniz ve düşünceleriniz, hayati enerjiyle yüklü bir tabelaya olan ay taşımadan çok iyi ilham alıyor. Göz korkutmayın, kesin olarak harekete geçin, ama her şeyden önce, karar verirken ayaklarınızı sıkıca yere tutmayı unutmayın.

Aşk
Duygusal düzende ve beklenmedik bir aşk beyanında öngörülemeyen bir durumla karşılaşacaksınız. İlk kafa karışıklığına rağmen, ciddiye almaya başlayabilirsin. Bu olasılığı araştırmak kötü bir fikir olmaz.terazi burcu günlük burç yorumu 1 nisan 2018

Mükemmel göksel dürtüleri evli hayatınızı koruyacaktır. Üç gezegen sizi destekleyecek: eşinizle veya eşinizle güven ve karşılıklı saygı ilişkisi kurmanıza yardımcı olacaklardır. Bekar, aşk planı hakkında ailenizle biraz gerilim yaratabilecek bir karar vermek isteyeceksiniz. Artıları ve eksileri tartmak için her türlü ilgiye sahip olursunuz, çünkü geleceğiniz farklı bir dönüşe yol açabilir.

Sağlık
Daha fazla dinlenmeye çalışın çünkü endişeleriniz ve günlük endişeleriniz hormonal dengesizliklere ve tansiyon değişikliklerine neden olabilir. Rahatlamak ve masajlar gibi alternatif sağlık tedavilerini denemek için iyi bir gün.

Tone, kesinlikle bu zamanı satmak zorunda kalacaksın. Ama hız ve heyecana kapılmayın; Buharı çıkarmanız, spor ayakkabılarınızı giymeniz, koşuya çıkmanız ve bir saatliğine koşmanız gerekiyorsa: Bu sizi sakinleştirmeli.

İş
Çok karmaşık ve çatışan iş arkadaşlarınızla yüzleşmekten kaçınmak için kendinize düşeni yapın ve size sorun çıkararak sizi caydırmaya çalışın. Onlara dikkat etmeyin ve şu ana kadar yaptığınız gibi yapmaya devam edin.

Sonunda dirsek odasına sahip olmak için işinizde ortaya çıkabilecek engeli aşmak için tüm enerjinizi kullanacaksınız. Mars’ın etkili rekabeti sayesinde, bugün bu sonucu alacaksınız.

Para ve Şans
Bu şekilde görünmese bile şüphe size dönüyor ve şimdi ekonomik manzaranıza yaklaşan gezegensel döngülerle, refahı bulaşıcı olan ve size yardımcı olacak iş insanlarıyla tanışma fırsatına sahip olacaksınız.

Çalkantılı Mars’ın etkisine maruz kaldığınızda, büyük finansal riskler alma eğiliminde olacaksınız. Ama şans seninle olmayacak. Büyük miktarda parayı tehlikesizce toplamak istiyorsanız, Tekel yerine oynayın.

Aile
Yaşınıza ve durumunuza göre, yıldızlar, ailenizin yapısındaki değişikliklerin, özellikle büyük bir çocuğun ayrılışı durumunda, adaptasyon çabası gerektireceğini belirtmektedir.

Sosyal hayat
Astral dürtüleri, kayıp arkadaşlarınızla çok uzun bir süre tekrar bağlantı kurmanıza ve bunu yaparken geçmişinizin bir kısmıyla yeniden bağlantı kurmanıza izin verecektir.