Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 11 Şubat 2018

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 11 Şubat 2018

Aşk
Aşık cennet bulutlarla doldu! Oluşan çiftlerde, ortakların çoğu aynı dalga boyunda olmayacak ya da üzücü yanlış anlamalara sahip olacaklar. İhtiyacınız olan duygusal desteğe güvenemezsiniz, bu da yalnız başına ilerlemeye cesaret verir.

Tek, hiçbir şey göze çarpmayan yan kalpler! İstisnai tutkular ve kahramanca sevenleri hayal ederseniz, banal günlükten memnun kalmanız gerekir. Bununla birlikte nasıl yararlanacağınızı biliyorsanız, bu kitap çok hoşnut olacaktır.terazi burcu günlük burç yorumu 11 şubat 2018r

Para
Kesinlikle gerekli olmayan bazı masraflara gitmek için fırsat bulacaksınız. Yıldızlar sana elverişli olacak, şans sırtını dönmeyecek. İyimserlikle geleceği düşünün.

İş
Armonik Güneş hırsınızı uyandıracak ve işinizde başarılı olmak için çok çalışacaksınız. Ancak dikkat: Merkür yaramazsa, çabalarınız ciddi değil ama birikimleriyle sizi ciddi derecede rahatsız edebilecek her türlü küçük rahatsızlıktan yüzebilir.

Sağlık
Dana etini sevseniz bile, diğer vitaminlerden daha zengin olan domuz etini diğer etten daha fazla ihmal etmeyin. Açıktır ki sindirilebilir olmalıdır, yani çok yağlı değil.

Aile
Ailenizle mükemmel ilişkiler. Eleştirel ruhunuzu susturacaksınız ve sevdiklerinizin saldırganlığını nasıl bertaraf edeceğinizi öğreneceksiniz. Her zaman kolay olmayacak, ancak çabalarınızı iki katına çıkaracaksınız.

Sosyal hayat
Pluto’nun bu yönüyle, en sadık arkadaşlarınızın eleştirilerine maruz kalacaksınız; ve havada biraz karışıklık olacak. Biraz daha az benlik saygısı ve daha açık fikirlilik gösterin.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.