Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 12 Haziran 2018

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 12 Haziran 2018

Eğer hüzünlü bir anı gözlerini bulanıklaştırırsa, onu yaşamaya çalışın, kabul edin ve geçmiş bir imaj olarak aklınıza koyun. Hayatta sahip olduğumuz tek gerçeklik şimdiki zaman ve bugün mutlu olmak, zevk almak ve sevginin tadını çıkarmak için gününüz.

Asla kapıları arkanızdan kapatmayın, eğer bir işten ayrılıyorsanız ya da bir aşk ilişkiniz varsa, her şeyi beyefendi ve doğru bir şekilde yapın, böylece sizi her zaman sevgi ile hatırlayın. Terazi sizi karakterize eden derinlikle hareket edin ve hiç pişman olmayacaksınız Terazi.terazi burcu günlük burç yorumu 12 haziran 2018

Aşk
Kafanıza doğru olmayan şeyleri almaya çalışan sinsi bir kişi, ona vereceğiniz zeki ve çevik tepkiyle hayrete düşecek. İç sesinizi dinleyin, şimdi Jüpiter ile doğrudan tabelasınızda çok doğru.

Sağlık
Sağlığınız bu astral döngüde çok iyi destekleniyor ve bu, fiziksel koşullarınızı iyileştirmek için kendinizin çizmiş olduğu planların hayata geçirilmesi ve aynı zamanda işinizde bir adım atmanın anı.

İş
Küçük kazalar, unutkanlık, dikkatsizlik veya aşılmaz hatalardan kaçınmak için işinizde ekstra önlemler alın. Bir şey yapacağınız zaman iyi konsantre olursunuz ve mekanik olarak hiçbir şey yapmazsınız, tüm dikkatinizi her ayrıntıya bırakın.

Para ve Şanslar
Bu döngüde, birçoğunda gizli tuzaklar bulunduğundan ve iyi okumadığınız ya da avukatlarla ve noterlerle yeterince tavsiye vermediğiniz takdirde para kaybedebileceğinden, belgelerin ve yasal belgelerin imzalanmasında çok dikkatli olmalısınız.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.