Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 13 Haziran 2018

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 13 Haziran 2018

Aşk
Evlilik hayatınızda görkemli incelme, daha özgün bir iklimi halledecek. Etkinlikler, günlük rutinden kurtulma ve yaratıcı ve yaratıcı olma fırsatı sağlayacaktır. Her şey iyi olacak ve partneriniz çok accomodating olacak. Daha ne istiyorsun? Perspektifte tek, mükemmel duygusal faz. Venüs gezegeni, sevgi ve duyusal zevkler, kalbin yaşamını mutlu bir şekilde etkileyecektir. Şans ve diğer alanlarda başarı bu lütuf durumunu destekleyecektir.

Para ve Şanslar
Büyük harcamalarda ısrar eden aile üyeleri tarafından taşınmayın. Tasarruf, sigorta ve vergiler normalden daha önemli bir rol oynayacaktır. Beklenmedik ama esaslı harcamaların beklentisiyle her zaman bir kenara biraz para harcamayı düşünün.terazi burcu günlük burç yorumu 13 haziran 2018

İş
İş arkadaşlarınızdan biriyle ilgili bir tartışma, oldukça hassas profesyonel sorunlara yol açabilir. Uzlaşma yolunda ilk adımları atmanız gerekecek. Yine de, günlük çalışmalarınız size çok tatmin olacaktır.

Sağlık
Güneş tarafından harmonik açıdan uyarıldığında, su veya yağ tutmayı riske atmazsınız. Böylece normalden biraz daha fazla et yemeye ve idrar söktürücü yiyecekler almaya devam edebilirsiniz.

Aile
Yerinden olma ya da sosyalite bu sefer çok fazla şey söylemeyecek. Oldukça çirkin olacaksınız ve etrafınızdaki tüm ailenize sahip olmanız gerekecek. Evinizde neşeli ve uyumlu bir atmosfer yaratmaya çalışacaksınız.

Sosyal Yaşam
Bu günlerde, Merkür’ün eylemi altında dönen ve parıldayan, yalnızlık ve hareketsizlik en kötü düşmanlarınız olacaktır. Kendiniz hakkında iyi hissetmek için, arkadaşlarınızla çevrili olmanız ve etkinlikleri çoğaltmanız gerekecek. Bayram, müthiş bir akşam ya da arkadaşlarınıza iyilik yapın: En büyük refahı yaşayacaksınız.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.