Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 13 Şubat 2018

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 13 Şubat 2018

Mutlu bir fikir her zaman seni korur. Her gün bir gülümsemeyle parıldayan ve eşinizle uyum içinde yaşamak isteğinizle aşk hayatınızda üzücü bir şey olmayacaktır.

Savaşmaktan kaçının, geçmiş olayları ortaya çıkarın. Bu tutumla çözdüğün hiçbir şey yok. Bu, doğanıza göre size karşılık gelen orta ile temas kurmak için yaptığınız döngüdür. Bir plajı, bir göl, yüzebileceğiniz veya deniz yaşamı yaşayabileceğiniz bir yeri ziyaret edin.terazi burcu günlük burç yorumu 13 şubat 2018

Sağlığınız güçlü bir enerji alacaktır. İstediğiniz zaman beklenen cevapları almamış olsanız bile bir iş teklifinde ısrar edin. Çalışmanız sizin önceliklerinizden biri olmalı, mutlak olanınız değil, o zaman bütün hayatınızı işinize tabi tutuyordunuz.

Aşk
Her şey yolunda gidiyor, ancak eğer suçlamalarda ısrarcı olursanız ya da önceden olan bir şeyi hatırlamaya devam ederseniz, iyi gidişatını zorlaştıracaksınız. Kendinizi en derin hislerinizle, İç Varlık ve sezgilerinizle yönlendirin. Başkalarının tökezlediğini merak edeceksiniz.

Sağlık
Bu hafta sonu enerjinizi bu anlamda doğru bir şekilde kanalize etmeniz gerekir; böylece saf hava ile temas sizi canlılık ve sağlıkla doldurur. Evde yeterli kilitli kalacak kadar yeter ve hava koşulları izin veriyorsa, kırsalda bir mola verecektir.

İş
Çok umut verici görünen bir iş veya serbest meslek önerirsiniz, ancak dikkatli olun ve çok şey sunan ve çok az şey yapanların kendisini kamaştırmasına izin vermeyin.

Sözleşmeleri iyi kontrol edin, uzmanlarla görüşün, anın duyguları veya fırsatçı insanları manipüle etmeyin.

Para ve Şans
Ekonomik peyzajınızda, ihtiyacınız olan parayı size daha yakın hale getirmenize yardımcı olacak mutlu bir ton vardır. Doğru, kararlı ve mutlu bir tutumla onlarla yüzleştiğinizde birçok şey başarıyla sonuçlanır.

Bu hafta sonu elinize bir miktar ekstra gelir elde edersiniz ki gerçekten olumlu bir şey yapabilirsin.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.