Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 14 Haziran 2018

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 14 Haziran 2018

Aşk
Evlilik mübadelelerinizin artan yoğunluğu. Herhangi bir yanlış anlaşılmayı gidermeye çalışacaksınız. Siz ve eşinizle eşiniz arasında hiçbir gölge kalmaz. Büyük bir suç ortaklığı gerçekleşecek. Alışkanlığınıza göre tek, şehvetli ve çekici, bu sefer yayınıza başka bir ip ekleyecek ve en az değil.

Para ve Şanslar
Günün sonunda finansmanı güncellemeye çalışın, aksi takdirde yıldızlar çok tatsız bir sürprizle karşılaşır. Hesaplarınızı evde ve ofiste ayarlayın ve “borçlarını ödeyenlerin daha zenginleştiğini” unutmayın.terazi burcu günlük burç yorumu 14 haziran 2018

Sağlık
Sağlık tarafında korkulacak önemli bir sorun yok. Ancak, sadece hafif kaygılarınızın veya iç geriliminizin tezahürü olan yorgunluk belirtileri gösterebilirsiniz. Spor yapmaya devam edin veya eski sporlarınıza devam edin. Mümkünse kestirmek için çekinmeyin.

İş
Çalışma ortamınızda çok olumlu değişiklikler meydana gelmelidir. Yeni meslektaşlarla çalışman gerekebilir. Becerinizi daha da geliştirmeye fırsat verin.

Aile
Size çevrenizi çekecek gücü verecek bir ay fazı gireceksiniz. Ailen seni sevinçle takip edecek. Çocuklarınız size çok tatmin edecek.

Sosyal Yaşam
Uranüs’ün bu yönü, dostluk bağlarınızın ciddiyetini, sağlamlığını gösterir. İyi biçimli Ay karşılaşmalarda veya ilişkilerde olağandışı veya beklenmeyenleri getirecektir. Bazılarınız için, uzun zamandır insanlar ile beklenmedik bir görüşme; Diğerleri için, yeni karşılaşmalar yeni ilgi alanları getiriyor. Özetle, ufkunuzu genişletmek isteyeceksiniz.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.