Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 15 Şubat 2018

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 15 Şubat 2018

Kozmik dengenizde Ay’ın geçişiyle işaretiniz tarafından telafi edici bir faktör var. Örneğin bugün Perşembe, gerçekleri dönüştüren mülakatların ve önemli durumların eşiğinde duruyorsunuz.

Mutlu bir şey olacak ve duygusal bakış açınızı değiştirecek ve kaybolan uyumunuzu kurtaracaksınız.terazi burcu günlük burç yorumu 15 şubat 2018

İlişkinizde bu gün önemlidir çünkü bugüne kadar anlamadığınız şeyleri anlayacaksınız. Seninle diğerleri arasında duran hiçbir şey yok.

Aşk
Bazen önermeksizin küçük bir yaz fırtınasını bir kasırga haline getirerek sorunları yaratırsınız.

Aşk hayatınız tutumunuza bağlıdır ve onu önerirken çok yönlü olmanın ve ayrıntılara fazla önem vermeyeceğinizin farkındasınızdır. Bugün iyi eğlencelerle hareket et.

Sağlık
Olumsuz koşullarla yüzleşmeye hazır olun ve onları yalnızca daha iyi çözebileceksiniz, aynı zamanda sağlığınızı etkilemesini önleyecek ve sinir ve sindirim sisteminizdeki başınızdakileri veya sorunları da vereceksiniz. Buna erişebilme yeteneğiniz var.

İş
Diğer insanların çalışmalarını yönlendirmek için kendinizi cazip hissetmekteyiz ve işyerinizde aksiliklere neden olabilir.

Sinyallerin doğasına yabancı olan bu dürtüleri kontrol edin, çünkü bugün dikkatin merkezi olmanız değil, fark edilmeden gitmeniz uygun değildir.

Para ve Şans
Bir çek ya da kayıp para, kayıp bir nakit ya da geç bir ödeme elinize gelecektir.

İhtiyacınız olduğunda her şey sizin gücünüzde olacak ve verebileceğiniz en iyi kullanım olacaktır. Harcamak için derhal koşmayın, temkinli olun ve daha fazla kazanın. Sağduyunuzu kullanın.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.