Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 17 Şubat 2018

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 17 Şubat 2018

Terazi tarafından Jüpiter’in geriye dönük geçişi nedeniyle dengeyi telafi eden Merkür ve Mars’ın doğrudan çift etkisine sahip olduğunuz bu anlarda, Terazenizi çevreleyen enerji, aşama olasılıklarının gerçek manzarası yaratır dünyanın tepesinde hissedin.

Aşktan herşey mümkündür ve hatta en zor durumlar bile aşk hayatınızda olumlu bir dönüş başlar ve romantizm yoğunluğu azami seviyededir.terazi burcu günlük burç yorumu 17 şubat 2018

Ayrıca, Şubat ayının başlamasıyla birlikte gerçekleşecek bir gezi de var.

Aşk
Geçmişte olmuş olan bir tür aldatmacayla kaybedilen güveni geri kazanmanıza yardımcı olacak olumlu bir duygusal dalgayla sarılmışsınız.

Duygusal yaşamınızdaki kozmik etkiyi hissediyorsanız, yok olan birisine yaklaşırsınız.

Sağlık
Öğle ve akşam saatlerini daha ciddiye alıp, sadece bir damak tadına hitap etmemelisin.

Umut verici sonuçlar elde etmek için bir şeyi başka bir şeyle birleştirmek zorunludur.

İş
İstihdamda istikrarlı iseniz ve iş güvenliği ve istikrarı için gelecek vaat eden sözleşmeyi imzalama imkânınız varsa, şirketinizde iyi haberler var.

Her şey size doğru akıyor ve işsiz olduğunuzda bile değişimi göreceksiniz ve sizi Terazi lehine etkileyecek.

Para ve Şans
Bugün, kendi göreviniz var ve kararlarınız doğru, abartmayın ve fazla iyimserlik yapmaktan kaçınmayın. Her zaman ihtiyatlı davranın.

Özellikle bir iş için bir şeyler satın alıp satmayı düşündüğünüzde, fikirleriniz açık ve nettir.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.