Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 2 Mayıs 2018

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 2 Mayıs 2018

Aşk
İşler iki hayatında karmaşıklaşabilir. Bir yandan, yükselen argümanlara dikkat edin: Sabırsız olacaksınız ve eşiniz veya partneriniz provokatörleri çalacaktır. Başka bir olası tuzak: Evlilik hayatınızı tehlikeye atabilecek belli bir netlik veya anlayış eksikliği. Eğer bir kalbi iseniz, bir aile birleşimi veya bugün herhangi bir parti sırasında büyük bir sevgi ile tanışabilirsiniz. Utangaç ya da alaycı olmayın, ve Cupid tüm beklentilerin ötesinde sizi zengin bir şekilde ödüllendirecektir.

Para
Astral iklim, mali durumunuzla ilgili en belirsiz olacaktır. Bir yandan, bütçe dengesini geliştirmenize yardımcı olacak Sun’ın desteğinden yararlanacaksınız. Ama öte yandan, dikkat, Ay, yaşamak için çok daha kolay bir yıldız, aynı zamanda sizin temanızın gümüş sektörünü etkileyecektir. Ay, tüm yerlilerin yaşam tarzını etkilemeyecek; ama bazıları için hayal kırıklığına neden olabilir.terazi burcu günlük burç yorumu 2 mayıs 2018

İş
Kötü Neptün sizi sürücü koltuğuna sokacaktır. Ani ruh hali değişiklikleri işinizi bozar. Şu anda önemli girişimlerde bulunmayın; Rutin dikkat edin.

Sağlık
Güneş, Neptün ve Venüs sağlık sektörlerini etkileyerek, rahatlayabilirsiniz. Çünkü bu gezegenler oldukça faydalı ve hatta bazen biraz fazla, sizi bulimia krizine maruz bırakabilir. Sonunda sizi hasta edecek büyük miktarda yiyeceğin yutmasına gerek yok! Diğer suistimaller, alkol veya sigara ile ilgili olarak Ditto, size değer olmayacaktır.

Aile
Küçük bir çatışma, komşularınızdan birine karşı çıkacaktır. En büyük araçları kullanmaya çalışmak yerine, sorunu dostane bir şekilde çözmeye çalışın. “Kötü bir konaklama, iyi bir denemeden iyidir”.

Sosyal hayat
Beklenmedik açılışlar veya kişiler yeni bir ortama eklemenizi kolaylaştıracaktır. Başka bir olumlu unsur, istisnai karşılaşmaların olasılığını sunarak size çok şey kazandırabilecek arkadaşlık alanında oynayacaktır.