Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 2 Nisan 2018

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 2 Nisan 2018

Aşk
Bu gün senin için bir şeyler olacak. Aslına bakılırsa, bazı önemli değişiklikleri, aslında olumlu yönde bilmelisiniz. Mutlu bir serbest bırakma da müdahale edebilir. Böyle önemli etkinliklere hazırlanın. Tekler için flört sayısız olacak ve toplantılar, beklenmedik ve çoğu zaman romantik olan yerlerde olağandışı olacaktır.

Evli hayatın çok etkilenecek. Size çok fazla zevk getirecek, ama sizi iyi hissettirmek için yeterli değil. Lütfen onu sev, yüz katına ödüllendirecek! Bekarlar için, Merkür’ün bu etkisi daha büyük bir gereksinime yol açacaktır. Kimseye aşık olmak için ruh halinde olmayacaksın! Ruh eşi ile görüşme şansınız biraz azalacak; ama eğer bir toplantı varsa, çok kaliteli olacaktır.terazi burcu günlük burç yorumu 2 nisan 2018

Para
Yıldızlar bugün finansal plan üzerinde bir hediye vermez, durumunuzu iyileştirmek için çabalarınızı yoğunlaştırmanız gerekir. Oraya ulaşmak için gereken niteliklere sahipsiniz. Ancak, herhangi bir işleme başvurarak şansınızı riske atmamaya dikkat edin. Mantıklı ol ; ve her şeyden önce yasaları oynamıyorsunuz, çünkü bu sadece size sorun getirecektir.

Sadece bunu açıklığa kavuşturmak için: Satürn’ün bu yapılandırması finans sektöründe pek de iyi görünmüyor. En iyi ihtimalle, sizi bir kısıtlama süresini kabul etmeye zorlar. En kötüsü, nakit akışında çok fazla gecikmeye neden olacak ve bu da hesaplarınızı yeniden yapmanız gerekecek. Durumun iyileşmesini beklerken, yakında olacak, bir hastalık haline getirmeye çalışın.

Sağlık
Sağlık sektörlerini etkileyen Güneş ve Jüpiter, iyi durumda hissetmelisiniz. Kronik bir hastalıktan muzdarip olanlarınız yeni bakım yöntemleri aramalıdır: Jüpiter doktorların gezegeni, size tedavi edecek ve sizi rahatlatacak bir terapistle görüşme olasılığını gösterecektir. Sağlığınız iyi olsa bile, Jupiter söz konusu olduğunda daima aşırı yeme dikkat edin.

Spor yaparsanız dikkatli olunuz. Sinir ya da kas kırmak için risk altındasınız. Faaliyetlerine başlamadan önce daima ısınma hakkında düşünün.

İş
Gelecekte bulunduğunuz işte ya da sizi çalıştıran şirkette göz kamaştırıcı görünüyorsa, değişim için heyecan verici fırsatlar olabilir. Onları anında yakalamaya hazır olun.

Mars ve Jüpiter, Cennette güçlü yönler oluşturacak. Sizinle çalışanların enerjisini ve coşkusunu galvanize edeceksiniz. Bazı çatışmalara rağmen, sonuç alacaksınız.

Aile
Ebeveynleriniz ve çocuklarınız için benimsediğiniz anlayış ve sevgi tutumu, mutluluk vaatleriyle zengin bir atmosferi destekleyecektir. Aile ortamı pastoral olacak.

Uranüs’ün mevcut yönü, hassasiyetle, aynı zamanda sürprizlerle işaretlenmiş hoş bir aile ortamı olacaktır. Atmosfer, her biri bin bir aktivite sunan son derece canlı olacak. Bununla birlikte, yanlış anlaşılma riskiyle karşı dikkatli olun. Soruya ışık tutana kadar kızmayın.

Sosyal Yaşam
Astral atmosfer, dış dünyaya daha fazla açılmanızı ve sosyal ve ilişkisel yaşamınızda yeni ilgi alanları bulmanızı teşvik edecektir. Seyahat için tercih edilecek, aynı zamanda ciddi ve entelektüel dinlence için de tercih edileceksiniz.

Sosyal hayat yeni bir boyut kazanacaktır. İlginç perspektifler açılacak. Dostça bir buluşma, varlığınızı büyük bir yoğunluğa verebilir. Aynı zamanda çevrenizdeki bazı insanlara karşı koyduğunuz küçük anlaşmazlıkları dostane bir şekilde çözmek için iyi bir gün olacaktır.