Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 23 Şubat 2018

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 23 Şubat 2018

Terazi işaretiniz için geçişte bulunan retrograd Jüpiter ile bir uyum döngüsesindesiniz, aynı zamanda uyarı: ilişkinize dikkat edin, daha fazla vakit ayırın, sevginizi gösterin. Sözünüz etkili ve yürürlüğe giriyor.

Verin, kararın ve yumuşak konuşmanın tadını çıkarın ve aradığınız şeyi elde edin.terazi burcu günlük burç yorumu 23 şubat 2018

Fırsatların yağmur yağacağı bir aşamadasınız, ancak geleneksel kararsız özgürlük yüzünden size başka zaman geldiği için kendilerinden kaçmaması için onlardan nasıl yararlanılacağını bilmelisiniz.

Aşk
İnsanlar taahhütlerini ve komplikasyonlarını yaşıyor, sizi sevmeyi bıraktıklarını sanmayın, çünkü bugün sizinle iletişime geçmediler.

Şüphenin yararlarından yararlanın, sürekli polis olarak sanki onu sorgulayan kişinin arkasında olmak gerekli değildir.

Sağlık
Kendinize çok fazla önermek eğilimindesiniz, librano. Bazı astral dalgalanmalar nedeniyle sabah ve öğleden sonra farklı hissedebilirsiniz.

Bu gün en iyi koşulların tadını çıkarmazsanız ciddi sağlık sorunlarınız olduğunu düşünmeyin.

İş
Daha sonra gelmeye kararlýsýnýz ve halihazýrda sizi tanımadýklarý halde, iþe karþý tutumunuz farkedilmeyecek ve yakýnda her konuda umut verici ve çok cesaret verici haberler alacaksýnýz.

Para ve Şans
Şimdi başlamış olduğunuz yeni işlere derinlemesine geçtiğinizde, para ve kaynakları elde etmek için gittikçe daha fazla fırsat bulacaksınız.

Bununla birlikte, Jüpiter’in tabelanızdan kaynaklanan gerileme eylemi nedeniyle bazı gecikmeler var.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.